10-11 вересня у с. Лука вдруге відбулись мультиспортивні змагання “Dnister Challenge Race”.

13690652_1628746980770937_2696737524731180572_n

Організатором заходу виступила компанія TURE, приймав учасників мультигонки затишний кемп «Білий Бізон».

Любителі активного відпочинку з різних регіонів України мали змогу випробувати себе у наступних дисциплінах: 
– веслування (16 км);
– крос (7 км);
– плавання (150 м);
– велопробіг (24 км).
Допомогою у проходженні дистанції слугували мальовничі краєвиди Дністровського каньйону.

14199569_1653434314968870_6018601984571645947_n

Метою заходу Dnister Challenge Race є: популяризація здорового способу життята, каньйону,  річки Дністер,  а також привернення уваги до проблем річки (плани будівництва електростанцій, сміття біля сіл, незаконні кар’єри і т.д.).

Загалом у змаганнях взяло участь 46 учасників, із них: 34 чоловіки, 11 дівчат та 1 собака Джамбо Маламут.

До заходу доєднались представники із Львова, Тернополя, Києва, Хмельницького, Одеси, Червонограду та с. Лука.

У таблицях представлені часові проміжки кожного етапу:

Веслування

ПІ Номер Час старту Час фінішу Час на дистанції
  КАНОЕ-Ч        
1 Цвєт Ігор 7 11:49 13:20 01:31
2 Cіденко Олексій 444 11:49 13:20 01:31
3 Потіха Віктор 500 11:49 13:20 01:31
4 Петрик Роман 2 11:49 13:26 01:37
5 Потопляк Ростислав 808 11:49 13:26 01:37
6 Сапіга Сергій 12 11:49 13:26 01:37
7 Балeма Олeксандр 3 11:49 13:28 01:39
8 Сідоров Михайло 900 11:49 13:28 01:39
9 Яремчук Богдан 10 11:49 13:28 01:39
10 Хропачов Гліб 888 11:49 13:33 01:44
11 Синявський Іван 400 11:49 13:33 01:44
12 Волощук Ярослав 0 11:49 13:33 01:44
13 Дзвонковський Мирослав 100 11:49 13:37 01:48
14 Кульпа Іван 200 11:49 13:37 01:48
15 П’ясецький Павло 600 11:49 13:37 01:48
16 Гірченко Олексій 1 11:49 13:39 01:50
17 Страшецький Петро 567 11:49 13:39 01:50
18 Химович Володимир 700 11:49 13:39 01:50
19 Кобилянський Антон 0 11:49 13:41 01:52
20 Качмар Тарас 0 11:49 13:41 01:52
21 Алексєєв Олександр 555 11:49 13:41 01:52
22 Санніков Олег 800 11:49 13:42 01:53
23 Тимошик Назар 5 11:49 13:42 01:53
24 Трухін Роман 11 11:49 13:42 01:53
25 Волинець Андрій 101 11:49 13:44 01:55
26 Мамонов Юрій 404 11:49 13:44 01:55
27 Петрик Тарас 300 11:49 13:44 01:55
  КАЯК-Ж
1 Петрочко Марія 8 11:42 13:23 01:41
2 Горон Дарія 9 11:42 13:32 01:50
3 Дзвонковська Ірина 505 11:42 13:33 01:51
4 Боднар Галина 909 11:42 13:34 01:52
5 Любов Бойко 123 11:42 13:35 01:53
6 Ясіньковська Людмила 707 11:42 13:39 01:57
7 Качмар Дана 0 11:42 13:43 02:01
8 Дзіоба Наталя 4 11:42 13:45 02:03
9 Добко Катерина 111 11:42 13:45 02:03
10 Савчинська Тетяна 606 11:42 14:02 02:20
11 Горон Яна 0 11:42 14:05 02:23
SUP
1 Соловей Олег 200 11:58 13:50 01:52
2 Іванина Ігор 333 11:58 13:53 01:55
3 Гаталяк Сергій 789 11:58 13:57 01:59
4 Рачинський Ярослав 6 11:58 13:59 02:01
5 Горон Володимир 0 11:58 14:10 02:12
6 Задорожний Роман 999 11:58 14:11 02:13
7 Гроцький Андрій 666 11:58 14:43 02:45

Біг

ПІ Номер учасника Час старту Час фінішу час на дистанції
КАНОЕ-Ч
1 Сапіга Сергій Ярославович 12 13:26 13:57 00:31
2 Cіденко Олексій Вячеславович 444 13:20 13:53 00:33
3 Страшецький Петро Михайлович 567 13:39 14:14 00:35
4 Санніков Олег 800 13:42 14:18 00:36
5 Цвєт Ігор Вікторович 7 13:20 13:58 00:38
6 Трухін Роман Володимирович 11 13:42 14:20 00:38
7 Кобилянський Антон 0 13:41 14:20 00:39
8 Яремчук Богдан Іванович 10 13:28 14:08 00:40
9 Волощук Ярослав Ярославович 0 13:33 14:13 00:40
10 Петрик Роман Романович 2 13:26 14:07 00:41
11 Гірченко Олексій Вікторович 1 13:39 14:21 00:42
12 Потіха Віктор 500 13:20 14:03 00:43
13 Хропачов Гліб 888 13:33 14:16 00:43
14 Сідоров Михайло 900 13:28 14:15 00:47
15 Волинець Андрій Ярославович 101 13:44 14:31 00:47
16 Кульпа Іван Олегович 200 13:37 14:24 00:47
17 Балeма Олeксандр Миколайович 3 13:28 14:16 00:48
18 Химович Володимир Богданович 700 13:39 14:27 00:48
19 Дзвонковський Мирослав Ярославович 100 13:37 14:25 00:48
20 Тимошик Назар Петрович 5 13:42 14:31 00:49
21 Синявський Іван 400 13:33 14:28 00:55
22 Алексєєв Олександр Аркадійович 555 13:41 14:37 00:56
23 Качмар Тарас Богданович 0 13:41 14:37 00:56
24 Мамонов Юрій Володимирович 404 13:44 14:42 00:58
25 Петрик Тарас Романович 300 13:44 14:43 00:59
26 Потопляк Ростислав Олегович 808 13:26 14:36 01:10
27 П’ясецький Павло Вікторович 600 13:37 14:59 01:22
 КАЯК-Ж
1 Любов Бойко 123 13:35 14:16 00:41
2 Качмар Дана Богданівна 0 13:43 14:40 00:57
3 Дзвонковська Ірина Миколаївна 505 13:33 14:31 00:58
4 Савчинська Тетяна Миколаївна 606 14:02 15:00 00:58
5 Боднар Галина Ярославівна 909 13:34 14:36 01:02
6 Ясіньковська Людмила Василівна 707 13:39 14:41 01:02
7 Дзіоба Наталя 4 13:45 14:48 01:03
8 Петрочко Марія Петрівна 8 13:23 14:27 01:04
9 Горон Дарія Костянтинівна 9 13:32 14:38 01:06
10 Горон Яна Володимирівна 0 14:05 15:24 01:19
11 Добко Катерина Ігорівна 111 13:45 15:24 01:39
 SUP
1 Іванина Ігор 333 13:53 14:35 00:42
2 Гаталяк Сергій Володимирович 789 13:57 14:42 00:45
3 Рачинський Ярослав Євгенійович 6 13:59 14:50 00:51
4 Задорожний Роман 999 14:11 15:12 01:01
5 Гроцький Андрій 666 14:43 15:46 01:03
6 Горон Володимир Ярославович 2 14:10 15:22 01:12
7 Соловей Олег Володимирович вибув

Плавання

№  ПІ Номер учасника Час прибуття Час вибуття Час на маршруті*
  КАНОЕ-Ч        
1 Cіденко Олексій Вячеславович 444 13:53 13:55 00:02
2 Сапіга Сергій Ярославович 12 13:57 14:00 00:03
3 Петрик Роман Романович 2 14:07 14:10 00:03
4 Хропачов Гліб 888 14:16 14:19 00:03
5 Балeма Олeксандр Миколайович 3 14:16 14:20 00:04
6 Тимошик Назар Петрович 5 14:31 14:35 00:04
7 Цвєт Ігор Вікторович 7 13:58 14:03 00:05
8 Потіха Віктор 500 14:03 14:08 00:05
9 Волощук Ярослав Ярославович 0 14:13 14:18 00:05
10 Страшецький Петро Михайлович 567 14:14 14:19 00:05
11 Санніков Олег 800 14:18 14:23 00:05
12 Трухін Роман Володимирович 11 14:20 14:25 00:05
13 Яремчук Богдан Іванович 10 14:08 14:14 00:06
14 Сідоров Михайло 900 14:15 14:21 00:06
15 Кобилянський Антон 0 14:20 14:26 00:06
16 Кульпа Іван Олегович 200 14:24 14:31 00:07
17 Качмар Тарас Богданович 0 14:37 14:46 00:09
18 Дзвонковський Мирослав Ярославович 100 14:25 14:35 00:10
19 Волинець Андрій Ярославович 101 14:31 14:41 00:10
20 Гірченко Олексій Вікторович 1 14:21 14:33 00:12
21 П’ясецький Павло Вікторович 600 14:59 15:11 00:12
22 Синявський Іван 400 14:28 14:40 00:12
23 Алексєєв Олександр Аркадійович 555 14:37 14:49 00:12
24 Мамонов Юрій Володимирович 404 14:42 14:57 00:15
25 Петрик Тарас Романович 300 14:43 14:59 00:16
26 Химович Володимир Богданович 700 14:27 14:44 00:17
27 Потопляк Ростислав Олегович 808 14:36 14:54 00:18
 КАЯК-Ж
1 Любов Бойко 123 14:16 14:25 00:09
2 Дзіоба Наталя 4 14:48 14:57 00:09
3 Савчинська Тетяна Миколаївна 606 15:00 15:10 00:10
4 Боднар Галина Ярославівна 909 14:36 14:47 00:11
5 Дзвонковська Ірина Миколаївна 505 14:31 14:43 00:12
6 Горон Дарія Костянтинівна 9 14:38 14:51 00:13
7 Качмар Дана Богданівна 0 14:40 14:53 00:13
8 Петрочко Марія Петрівна 8 14:27 14:40 00:13
9 Ясіньковська Людмила Василівна 707 14:41 14:57 00:16
10 Добко Катерина Ігорівна 111 15:24 15:48 00:24
11 Горон Яна Володимирівна 0 15:24 15:48 00:24
SUP
1 Гаталяк Сергій Володимирович 789 14:42 14:48 00:06
2 Рачинський Ярослав Євгенійович 6 14:50 14:59 00:09
3 Гроцький Андрій 666 15:46 15:58 00:12
4 Іванина Ігор 333 14:35 14:52 00:17
5 Задорожний Роман 999 15:12 15:29 00:17
6 Горон Володимир Ярославович 2 15:22 15:48 00:26
7 Соловей Олег Володимирович вибув
*час вказано від фінішу етапу “Біг” до старту етапу “Вело”

Вело

№  ПІ Номер учасника Час старту Час фінішу Час на маршруті
  КАНОЕ – Ч        
1 Сапіга Сергій Ярославович 12 14:00 14:55 00:55
2 Санніков Олег 800 14:23 15:18 00:55
3 Страшецький Петро Михайлович 567 14:19 15:15 00:56
4 Cіденко Олексій Вячеславович 444 13:55 14:54 00:59
5 Яремчук Богдан Іванович 10 14:14 15:13 00:59
6 Цвєт Ігор Вікторович 7 14:03 15:08 01:05
7 Петрик Роман Романович 2 14:10 15:16 01:06
8 Волощук Ярослав Ярославович 0 14:18 15:24 01:06
9 Хропачов Гліб 888 14:19 15:26 01:07
10 Кобилянський Антон 0 14:26 15:34 01:08
11 Балeма Олeксандр Миколайович 3 14:20 15:30 01:10
12 Волинець Андрій Ярославович 101 14:41 15:52 01:11
13 Потіха Віктор 500 14:08 15:21 01:13
14 Трухін Роман Володимирович 11 14:25 15:38 01:13
15 Петрик Тарас Романович 300 14:59 16:13 01:14
16 Сідоров Михайло 900 14:21 15:37 01:16
17 Синявський Іван 400 14:40 15:59 01:19
18 Гірченко Олексій Вікторович 1 14:33 15:53 01:20
19 Дзвонковський Мирослав Ярославович 100 14:35 15:55 01:20
20 Мамонов Юрій Володимирович 404 14:57 16:18 01:21
21 Алексєєв Олександр Аркадійович 555 14:49 16:16 01:27
22 Химович Володимир Богданович 700 14:44 16:16 01:32
23 Потопляк Ростислав Олегович 808 14:54 16:27 01:33
24 Тимошик Назар Петрович 5 14:35 16:09 01:34
25 П’ясецький Павло Вікторович 600 15:11 16:51 01:40
26 Кульпа Іван Олегович 200 14:31 16:27 01:56
27 Качмар Тарас Богданович 0 14:36 16:46 02:10
КАЯК-Ж
1 Любов Бойко 123 14:25 15:24 00:59
2 Ясіньковська Людмила Василівна 707 14:57 16:18 01:21
3 Боднар Галина Ярославівна 909 14:47 16:10 01:23
4 Дзіоба Наталя 4 14:57 16:21 01:24
5 Дзвонковська Ірина Миколаївна 505 14:43 16:11 01:28
6 Савчинська Тетяна Миколаївна 606 15:10 16:51 01:41
7 Добко Катерина Ігорівна 111 15:48 17:29 01:41
8 Горон Яна Володимирівна 0 15:48 17:30 01:42
9 Петрочко Марія Петрівна 8 14:40 16:24 01:44
10 Качмар Дана Богданівна 14:53 16:46 01:53
11 Горон Дарія Костянтинівна 9 14:51 16:59 02:08
SUP
1 Іванина Ігор 333 14:52 16:13 01:21
2 Рачинський Ярослав Євгенійович 14:59 16:27 01:28
3 Горон Володимир Ярославович 2 15:48 17:30 01:42
4 Гаталяк Сергій Володимирович 789 14:40 16:23 01:43
5 Задорожний Роман 999 14:29 16:43 02:14
6 Гроцький Андрій 666 15:58 вийшов
7 Соловей Олег Володимирович

Загальний час на дистанції

№ п/п ПІ Номер учасника Час старту Час фінішу Час на дистанці Коментар
КАНОЕ-Ч
1 Cіденко Олексій Вячеславович 444 11:49 14:54 03:05
2 Сапіга Сергій Ярославович 12 11:49 14:55 03:06
3 Цвєт Ігор Вікторович 7 11:49 15:08 03:19
4 Яремчук Богдан Іванович 10 11:49 15:13 03:24
5 Страшецький Петро Михайлович 567 11:49 15:15 03:26
6 Петрик Роман Романович 2 11:49 15:16 03:27
7 Санніков Олег 800 11:49 15:18 03:29
8 Потіха Віктор 500 11:49 15:21 03:32
9 Волощук Ярослав Ярославович 0 11:49 15:24 03:35 перший
10 Хропачов Гліб 888 11:49 15:26 03:37
11 Балeма Олeксандр Миколайович 3 11:49 15:30 03:41
12 Кобилянський Антон 11:49 15:34 03:45
13 Сідоров Михайло 900 11:49 15:37 03:48
14 Трухін Роман Володимирович 11 11:49 15:38 03:49
15 Волинець Андрій Ярославович 101 11:49 15:52 04:03
16 Гірченко Олексій Вікторович 1 11:49 15:53 04:04
17 Дзвонковський Мирослав Ярославович 100 11:49 15:55 04:06
18 Синявський Іван 400 11:49 15:59 04:10
19 Тимошик Назар Петрович 5 11:49 16:09 04:20
20 Петрик Тарас Романович 300 11:49 16:13 04:24 перший
21 Алексєєв Олександр Аркадійович 555 11:49 16:16 04:27 перший
22 Химович Володимир Богданович 700 11:49 16:16 04:27 другий
23 Мамонов Юрій Володимирович 404 11:49 16:18 04:29 перший
24 Кульпа Іван Олегович 200 11:49 16:27 04:38 третій
25 Потопляк Ростислав Олегович 808 11:49 16:27 04:38 другий
26 Качмар Тарас Богданович 11:49 16:46 04:57 другий
27 П’ясецький Павло Вікторович 600 11:49 16:51 05:02 другий
КАЯК-Ж
1 Любов Бойко 123 11:42 15:24 03:42 друга
2 Боднар Галина Ярославівна 909 11:42 16:10 04:28
3 Дзвонковська Ірина Миколаївна 505 11:42 16:11 04:29
4 Ясіньковська Людмила Василівна 707 11:42 16:18 04:36 друга
5 Дзіоба Наталя 4 11:42 16:21 04:39
6 Петрочко Марія Петрівна 8 11:42 16:24 04:42
7 Качмар Дана Богданівна 0 11:42 16:46 05:04
8 Савчинська Тетяна Миколаївна 606 11:42 16:51 05:09 перша
9 Горон Дарія Костянтинівна 9 11:42 16:59 05:17
10 Добко Катерина Ігорівна 111 11:42 17:29 05:47
11 Горон Яна Володимирівна 0 11:42 17:30 05:48
SUP
1 Іванина Ігор 333 11:58 16:13 04:15 другий
2 Гаталяк Сергій Володимирович 789 11:58 16:23 04:25 перший
3 Рачинський Ярослав Євгенійович 6 11:58 16:27 04:29
4 Задорожний Роман 999 11:58 16:43 04:45
5 Горон Володимир Ярославович 2 11:58 17:30 05:32
6 Гроцький Андрій 666 11:58
7 Соловей Олег Володимирович

Розпочалась мультигонка із реєстрації на старті та ознайомлення учасників із маршрутом та особливостями місцевості, підготовкою усього необхідного спорядження. Дехто приїхав ще 09.09, щоб набратсь сили перед змаганнями, інші ж змагальщики прибули зранку.

Після невеличкого фотографування та зйомки перших відео, першими стартували дівчата на каяках о 11:42, наступним  стартував чоловічий залік на каное о 11:49, останнім стартував Sup-залік о 11:58. 

Моєю метою було пройти/проповзти дистанцію. Останньою я це зроблю чи буде це тривати до вечора – це не мало значення.

Боднар Галина

Етап біг видався набагато важчим ніж очікувався, оскільки набір висоти до 200 м, а потім такий же спуск у жарку погоду, це завдання не з легких, але усі учасники з мужністю його подалали, після чого етап “Плавання”, виявився швидше насолодою, ніж випробуванням.

Таке враження, що між тим як я вдягнула кросівки після греблі і скинула їх перед плавальним етапом пройшла лише мить. Досить легко, доганяючи учасниць і учасників промайнули ці 7 км, особливо сподобався серпантин на вибігу з каньйону. Дистанція була добре промаркована і не було складнощів в орієнтуванні. І ось берег річки, а мені треба на інший – етап якого я найбільше боялася. Але тут не до страху, якщо приїхала змагатись, буду змагатись. Вдягнула жилет, як вміла так гребла і ось я вже біжу до свого Cube Ltd на останній вело етап. Для мене це був етап на якому я могла відігратись і поліпшити свою позицію.

Любов Бойко

Найващий етап був біг, через страшну спеку, але то таке нюанси погоди)) За плавання найбільше боялась, вле велике дякую хлопцям які чергували на байдарках, вони були поряд і підбадьорювали. Тож після жаркого бігу плавання було дуже кайфове)

Ірина Дзвонковська

 

Після плавання на учасників чекали: кавуни, дині, банани. Хтось затримався на довше, смакуючи перекусом, інші ж одразу, без перерви приступили до останнього велоетапу, у битві за перемогу. 

Найбільше сподобався етап вело, адже в цьому виді виступав впреше, як і в бігу, але останній етап це як довга фінішна пряма, після оговтання і входження в ритм крутиш педалі і озираєшся назад, бачиш що нема нікого і ще сильніше крутиш… щоб не з’явився.

Балема Олександр

Після виснажливих змагань, учасники мали змогу попаритись у самановій лазні, переглянути відео з квадрокоптера, а на завершення вечора, відбулось перше виїзне представлення документального кіно і цьогорічних мандрів Docudays UA на лоні Природі, у форматі «нічного кінозалу» від «Кіноклубу на Зеленій»

Нагородження відбулось 11.09. Переможці заліків, найстарший та наймолодший учасник отримали цінні призи від спонсорів.

Переможцем чоловічого заліку став Сіденко Олексій, який пройшов дистанцію за 3 год 05 хв.
На другому місці Сапіга Сергій, який здолав дистанцію за 3 год 06 хв.
Третім фінішував Цвєт Ігор, його показник на дистанції 3 год 19 хв.

У жіночому заліку перше місце із часом 3:42 посіла Любов Бойко.
Друге місце виборола Боднар Галина із загальним часом на дистанції 4 год 28 хв.
Третє місце посіла Дзвонковська Ірина із часом 4 год 29 хв.

У SUP-заліку також відбувалась цікава боротьба:
Перше місце посів Іванина Ігор, в народі “Пух” із часом 4 год 15 хв.
Друге місце Гаталяк Cергій – 4 год 25 хв.
Третє місце Рачинський Ярослав – 4 год 29 хв.

Спонсорами змагань виступили:

wb_logo_flat Кемп на березі Дністра “Білий Бізон
Мережа магазинів туристичного спорядження Gorgany.com
logo Магазин туристичного спорядження HUSKY sport
logo-in-sidebar-mob_new1 Виробник українського спорядження Fram Equipment

Усім учасникам щиро вдячні за участь та атмосферу заходу. Надіємось, що і наступного року Ви долучитесь до нашого заходу, а щоб дистанція видавалась не такою важкою запрошуємо доєднатись до інших заходів від TURE TEAM, це буде хорошою підготовкою до Dnister Challenge Race 2017.