Зима впевнено перебирає повноваження в осені у свої руки, і це вірний знак того, що пора складати перелік цікавих заходів і впевнено починати до них готуватись.

DSC_0321

Що ж запланувала і намагатиметься реалізувати TURE TEAM цьогорічної зими, спробуємо описати нижче. Наразі, це приблизний план основних заходів і деталі по кожному з них будуть додатково публікуватися на наших інтернет ресурсах www.ture.ua або www.life.ture.ua та в соціальних мережах. Тож попередньо ознайомитись і готуватись  можна вже.

ГРУДЕНЬ – перший місяць зими, в якому цьогоріч обіцяють багато снігу, тому варто гарно прокачатись, набратись досвіду та розкатуватись перед зимовим сезоном 2017.

Дата Захід Коментар, деталі
3 грудня Docudays у кемпі Білий Слон 03.12 в рамках кінофестивалю Docudays UA у кемпі “Білий Слон”, с.Дземброня відбудеться показ українського мистецького документального фільму “Жива Ватра”. Вхід на перегляд фільму вільний.
22-25 грудня Альпсемінар на пол. Ґаджина Чудова можливість покращити теорію та практику пересування гірською місце­вістю, а також отримати базові знання з лавинної безпеки.
Теоретичний матеріал буде закрі­плено у бойо­вих умовах під час міні-походу до урочища Ґаджи­на, приємний бонус ночівля у теплому наметі з пічкою.
Ось як це виглядало минулого року >>>


СІЧЕНЬ
 – серединний мередіан зими. Місяць, у якому безліч вихідних та святкувань, тому у ньому варто використовувати кожну хвилину для власного відпочинку в засніжених Карпатах. Бо хіба ж є краще місце, щоб на повну  відчути дух зими?

DSC_0506_filtered

Дата Захід Коментар, деталі
 30 грудня – 9 січня Новорічно-різдвяний кемп у Карпатах на Білому Слоні Атмосферне святкування Нового року та Різдва у серці Карпат, в поєднанні із насиченою активною програмою, гірськими прогулянками та давніми українськими традиціями з справжнім гуцульським колоритом. Розваги, що не залишать байдужими нікого .
Як виглядала зустріч та святкування 2016 року можете переглянути тут>>>
 6-9 січня Лижний похід на Піп Іван 4 денний лижний похід для авантюристів з добрими фізичними кондиціями. Для тих, хто бажає відсвяткувати Різдво із чистими помислами ближче до неба та насолодитись незайманою красою засніжених Карпат.
Фото з лижних походів>>>
21-26 січня Скітур. Мармароси на морозі Чудова можливість прокачатись перед скітуринговими змаганнями та випробувати себе і свою витривалість. Постійні набори висоти та тривалі спуски. Для суворих хлопців та дівчат, що справді люблять зиму.
Ось як виглядала схожа затія у 2016 >>>

ЛЮТИЙ – найкращий час для авантюр, адже це найбільш лютий, сніжний, загадковий період зими.

Дата Захід Коментар, деталі
16-22 лютого Лютий тур на Чорногорі Уже традиційний лижний похід Чорногірським хребтом у приємному товаристві маламутів, які радо допомагатимуть із спорядженням. Заворожуючі краєвиди та поступове навантаження, які слугують для того,  щоб підтримувати себе у хорошій формі (фізичній та моральній) для нових досягнень.
Фото із лижного походу Чорногорою 2016>>>
25-26 лютого Скітурові змагання Кубок Білого Слона Цікава затія для тих, хто любить зимові мандри. Змагання вправності та вміння кататись на скітурингових лижах. З кожним роком змагання стають ще масовішими та цікавішими, тому і Ви не прогавте можливість взяти в них участь. Починайте тренуватись і втирайте носа один одному =).
А як це дійство виглядало у 2016 можете переглянути тут>>>

БЕРЕЗЕНЬ – хоча традиційнно цей місяць вважається весняним, але в горах відчуття часу дещо інше, низька температура та кучугури снігу беззаперечно переносять цей місяць до категорії зими.

Дата Захід Коментар, деталі
 2-5 березня Вихідні з Джеком Лондоном Буде мега цікаво: обговорення пригодницьких творів та не менш пригодницього життя відомого авантюриста Джека Лондона, в кемпі Білий Слон, в поєднанні із захоплюючою активною програмою в стилі advenTure.
8-11 березня Альпсемінар Чудова можливість покращити теорію та практику пересування гірською місце­вістю, а також отримати базові знання з лавинної безпеки.
Ось як це виглядало минулого року >>>

А також, пропонуємо серію регулярних зимових заходів у кемпі Білий Слон – для тих хто любить усе планувати заздалегідь, або піддаватись душевним поривам, і долучатись до чогось цікавого та активного в останню хвилину.

Дата Захід Коментар, деталі
стартуємо 3-4 грудня
і далі щовихідних
Скітур під Чорногорою Цікавий спосіб провести вихідні. Підйоми і спуски, привітність кемпу Білий Слон, сніг, скітурингові лижі і неймовірний драйв. Для тих, хто бажає відчути справжню свободу у зимових горах.
стартуємо 3-5 грудня
і далі щовихідних
Буковель + скітур під Чорногорою Три дні, щоб пізнати красу та насолодитись комфортом Карпат.1-й день присвячуємо катанню на гірськолижному курорті Буковелі, 2-ого дня обираємо маршрут: вирушити до г. Піп Іван (2028 м) чи до Угорських Скель (1250 м) залежно від погоди та побажань, то вже хто на що гаразд. 3-й – ліниво і приємно прогулюємось до  хребта Степанський-Косарище.
16-18 грудня
27-29 січня
24-26 лютого
Скітур на Драгобрат Захоплива  триденна мандрівка, під час якої буде можливість покататись на гірськолижному курорті Драгобрат, “відірватись” на скітурингових лижах на Свидовецькому хребті, ну і загалом класно провести час.
Ось так виглядала схожа затія минулого року>>>

Є безліч можливостей, тому обирайте те, що імпонує Вам найбільше, і пам’ятний зимовий сезон гарантовано!

За деталями телефонуйте 098 999 88 73, або пишіть на скриньку ture@ture.ua