Стовпчик термометра поступово опускається все нижче і нижче, ранкові тумани і заморозки стають звичним явищем, сонце ледь піднімається над стінами Дністровського каньйону – час Білому Бізону лягати у зимову сплячку.

      Рухаючи мештами, впорядковуємо кемп Білий Бізон до сну. Крок за кроком, щоб нічого не пропустити, та жоден сегмент природи не образити. На допомогу причимчикував “Місний Віття”. Обрізали дерева, маємо надію, що наступного року вони подарують більше тіні та смачних і соковитих плодів.DSCN0633

       Беремося за їдальню: законопатили усі вікна – щоб снігу не намітало. Проте тенісний стіл не ворушили, бо зима цій грі не завада.    

DSCN0651

        Продовжуємо обходити обійстя до нижньої площадки біля ріки. Переорали і підготували рельєф поверхні до весняного капітального вирівнювання галявини. Та ще й встигли три насипні тераси для наметів засіяти травою. Отож, на літо можна приїздити, буде де по галявині босоніж побігати.

 DSCN0635DSCN0631DSCN0632

 

       Одним словом, не зважаючи на труднощі, до зимової сплячки готові. Мало того, потурбувалися про Білого Бізона, нарубали дрова, поскладали у дровітню, холодно йому не буде. Провели глобальне прибирання території.

      Звір засинає, зима огортає своєю турботою, і ось вже Білий Бізон бачить солодкі сни, майбутніх сплавів на Дністрі.

DSCN0653