1

 

Дзембронський гідрометцентр повідомляє, що сьогодні в кемпі Білий Слон хмарна погода. Періодично виглядає сонце. Вранці температура повітря становила 2 градуси морозу. Вдень на стовпчику термометра +10 тепла. Атмосферний тиск в межах норми. Дме легкий вітер.

2 3

 

Рівень води на Чорному Черемоші змінний, нижче середнього. Ближче до обіду поступово піднімається, на вечір спадає.

5 4 6

 

Весь сніг на схилах с. Дземброня розтанув. Побачити сніг можна ще високо в горах від 1500 м.н.р.м. і вище.  Також, Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост повідомляє, що станом на 9:20 на г. Піп Іван Чорногірський температура навколишнього середовища -4, вітер південно-західний 2-3м/с, хмарно з проясненнями, без опадів.

7
Вчора, 05.03 працівниками поста ДСНС на Попівані було проведено тест на стабільнісь снігового покриву на Зх-му схилі гори, крутизною 35′. Згідно тесту, схід лавини малоймовірний, але необхідно дотримуватись елементарних правил безпеки. На схилах Пд-ї.експозицій, які більше нагріваються сонцем є рівень небезпеки. Так, 4 і 5 числа в другій половині дня обірвались карнизи на схилі перед перемичкою хребта і г. Смотрич,також відбувся сніговий зсув в урвищі під г. Васкул.

8 9