^257BD8FAFC3373181BF71E95C4FA80E37214BF010AD43EF612^pimgpsh_fullsize_distr

AvanTURE, які запланувала команда TURE цьогорічного весняно-літнього сезону. Наразі це приблизний план основних заходів спортивно-авантюрисьтського характеру і деталі по кожному з них будуть додатково публікуватися на наших інтернет ресурсах www.life.ture.ua чи www.ture.ua. Та попередньо ознайомитись і готуватись  можна вже.

Березень місяць боротьби між зимою та весною. Тож і ми будемо боротись між Білим Снігом та Білою Водою.

DSC_0097

Дата Захід Коментар, деталі
5-8 березня Скітур та фрірайд виїзд Беккантрі у експедиційному стилі, спеціальний тур для людей, що шукають пригод, снігу, нових вражень і знань.Відео із схожої авантюри >>>
26-27 березня White water: Свіча, Мізунка Їдемо відкривати сезон БІЛОЇ ВОДИ в Карпатах.
Річки цікаві та динамічні. Вражень будуть повні штани.
Човни: каяки, надувні каяки, рафти та катамарани.Так це виглядало у 2013 році >>>

Квітень – води в горах та адреналіну в крові має вистачати. Тож будемо вештати Карпатами у пошуках добрих вражень та справжніх пригод.

IMG_7047

Дата Захід Коментар, деталі
6-10 квітняє варіант переносу на 13-17 квітня* орієнтуємось на воду ТурбатКаякЕкспедиція

Розкатуємось у верхьному каньйоні Чорної Тиси, потім рушаємо на пошуки і першопроходження водоспадів на притоці Чорної Тиси. Тоді перевалюємо перевал Околи і стартує сплав маловідвідуваною  та складною рікою Турбат і Брустурянка та ще багато всього небезпечно-цікавого.

Відео з минулорічної пригоди >>> 

9-10 квітня Толока у кемпі “Білий Слон” Весна вже якраз набиратиме своїх оборотів, та й літо не за горами буде, тому пора наводити лад: на роботі, вдома, в своїй голові та на “Білому Слоні” =). Всі хто хочуть зробити світ кращим приєднуємось, починаємо з “Білого Слона”. Відпочиваймо корисно.
Працюємо на Слоні, прибираємо береги Черемоша, та відпочиваємо і спавляємось за наш рахунок.
16 – 17 квітняа може ще й 15 зачепимо Щось каякерсько-рафтове, а може навіть трохи лижно-драйвове Є два варіанти.
1. Скітур на Піп Іван Чорногірський + каякінг та рафтинг на Чорному Черемоші і ПрутіТак це було минулого року >>>2. Каякінг і рафтинг на Чорному та Білому Черемоші та Пруті
23-24 квітня Каякерські змагання “Той, що греблю рве” Серйозні змагання для серйозних хлопців. Але і початківцям тут буде корисно та«повчально». Каяк-крос, гуцульська гонка, та слалом на порозі не залишать байдужими нікого. Проводяться на бурхливій воді Чорного Черемошу, а за достатнього рівня води і на його притоці – ріці Бистрець.Звіти з попередніх змагань: 2015 >>>

Травень – після цілої серії активних вихідних на початку місяця, якраз час подумати про добрячу працю в кінці.

Дата Захід Коментар, деталі
14-15 травня Толока у кемпі “Білий Бізон” Оскільки “Білий Слон” вже прибраний та чистенький, “Білий Бізон” і собі хоче такої забави, тому всі любителі чистоти збираються та в веселому дружньому колі наводять порядок тут. А по-при це – сплави, саманова лазня та прибирання Дністрових берегів.
21-22 травня Марафон на Дністрі “Троє в каное” Веслувальний марафон в Дністровському каньйоні на каное та каяках. Надзвичайні краєвиди, хороші навантаження, дружня атмосфера. Що ще потрібно для повної медитації? 130 кілометрів за один день по маршруту: Нижнів – кемп “Білий Бізон” – Заліщики.Фото з минулорічних змагань >>>
27-29 травня Фестиваль НЕБУ-ХАЙ Їдемо до Львова.
Не пропий Україну! Фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю!

Червень – починається літо, а з ним приходять нові пригоди та друзі.

Дата Захід Коментар, деталі
3-5
червня
Чорногірський марафон

Майже 60 кілометрів незабутніх підйомів та спусків за один день і всі двохтисячники України ваші… Це складно, але реально.

Тут можна переглянути як відбувався Нічний Чорногірський марафон восени >>>

11 червня Турнір з кануполо “Тернополо” Кануполо – командна гра на каяках з м’ячем.Ось як це виглядало у 2015 >>>
12 червня Перегони в Тернополі “Троє в каное”

Для бувалих і аматорів, для тата, мами і малюка, для Ромео і Джельєти – кожен спробує чи позмагається, переможе чи візьме участь.
Новинка – перегони на SUP-ах

Так це виглядало раніше >>>

Липень – ідеальний час для відпочинку з дітьми, ховаючись від спеки урбанізованих міст в прохолодних Карпатах та біля Дністра.

IMG_5844

Дата Захід Коментар, деталі
2-5 липня Чумакування з татусем

Пригода, у якій тато і його дітлахи на декілька днів стануть героями невеличкої дні­стровської експедиції.
Оптимальний вік дітей – від 4 років. Мами залишаються вдо­ма, відпочивають і дають мож­ливість зміцнити зв’язок дитини з природою і татом.

Минулого разу все було якось так (фото)>>>

9-10 липня Каяк-вікенд у Тернополі

Субота – освоюємо каякінг, тренуємось чи розкатуємось у басейні (кількість місць обмежена)Неділя – змагання-семінар “Каякер” на Сереті. Безкоштовний, корисний і потрібний кожному, хто вирішив спробувати каякінг та білу воду на смак.

Фото з схожого заходу >>>

18-23 липня Дитяче чумакування

Мандрувати із дітьми – не про­сто можливо, а навіть приємно.
6-денний сплав Дністром від Коропця до Луки, максимально пристосований для відпочинку із малюками зовсім малими і вже майже дорослими =).

Веселились як могли, або чумакування 2015 (фото)>>>

Серпень – хто ще не відпочив, той має час, а хто втомився, то відпочивати ніколи не пізно

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дата Захід Коментар, деталі
4-8 серпня Похід в Карпати з дітьми Мандрувати Карпатами в серпні – казка, а мандрувати з дітьми це казка з багатьма невідомими.
Чого, чого, а веселощів і пригод вистачатиме.
24-28 серпня Комбі-Дністер Подорож Дністром, яка поєднує велосипедну мандрівку, сплав Дністром та похід у печери. Для активних людей, які люблять різноманіття.

Це далеко не весь перелік цікавих заходів весняно-літнього періоду 2016. Та поки що можна сконцентруватись на цих. Для початку повинно вистачити. Також плануються, починаючи з квітня, щотижневі тури на Черемоші та на Дністрі, виходи в гори та багато інших цікавих забав, в яких кожен зможе знайти щось своє.
Деталі по цих заходах завжди є тут >>>