Осінь – це час цікавих можливостей та авантюр, а погода настільки мінлива та загадкова, що ніколи не знаєш, яке випробування вона підкине, тому адреналін – гарантований. Для всіх любителів пригод, що завжди у своєму запасі мають гарний настрій.

veloDnister

Веловихідні на Дністрі

Що ж запланувала і намагатиметься реалізувати TURE TEAM цьогорічної осені, спробуємо описати нижче. Наразі, це приблизний план основних заходів і деталі по кожному з них будуть додатково публікуватися на наших інтернет ресурсах www.ture.ua або www.life.ture.ua та в соціальних мережах. Тож попередньо ознайомитись і готуватись  можна вже.

ЖОВТЕНЬ – це місяць, в якому відбувається значна зміна температури та погодніх умов, відповідно можна насолодитись поступовою зміною кольорів природи із зеленого на жовто-червоний і навіть на білий (!) та час для динамічної зміни активностей, щоб відчути весь смак осені.

Night Chornogora

Старт Нічного Чорногірського марафону

Дата Захід Коментар, деталі
14-16 жовтня Kayak Fest Water4all – Autumn Session 2016 Захід відбудеться в с. Мигія, оргзбір 200 грн. Для активних та азартних, щоб вкотре показати свої вміння та навички із каякінгу та кануполо, а також розпалити апетит до мандрів і зігрітись дружнім теплом у ці прохолодні дні.
21-23 жовтня Нічний Чорногірський Марафон Пройти Чорногірський хребет за один день… а за одну ніч? Майже 60 кілометрів незабутніх підйомів та спусків і всі двохтисячники України ваші… Це складно, але реально. Тож варто спробувати, щоб у цьому переконатися…Восени це ще захоплюючи та цікавіше, для найвідважніших Ось фото як це виглядало влітку >> >
29-30 жовтня “Коло Бізона” + страйкбол Першого дня долаємо уже традиційний маршрут “Коло Бізона”. Наступнього дня вдосконалюватимемо власну стратегію і тактику, тобто граємо страйкбол. Чудова можливість відпочити від галасливих міст та повеселитись.
Схожа затія виглядала ось так >>>

ЛИСТОПАД – місяць контрастів,  та підготовки до зимового сезону. Погода стає ще непередбачуванішою та суворішою: гори поступово починає засипати снігом, тому варто відвідувати ряд заходів, щоб бути готовим до будь-яких сюрпризів зими.

Млинки

Водяні сталактиди у печері Млинки

Дата Захід Коментар, деталі
5-6 листопада Печерні вихідні Відвідини цікавих історичних пам’яток в поєднанні із дослідженням печер Млинки та Угринь, цікавий спосіб урізноманітнити останній місяць осені!
11 листопада Презентація Турбат-експедиції та Турбозими у Львові Ділимось своїм досвідом та враженнями, планами на наступний рік. Розповідаємо усі плюси фрірайду та бекканті та ще багато про що говоритимемо. Одним словом буде пізнавально!
23 листопада “Пройдисвіт” Захід відбудеться в Тернополі, вхід вільний. Приходьте, щоб розпалити апетит до мандрів і зігрітись дружнім теплом у ці прохолодні дні.
Виглядатиме це приблизно так >>> 
3 грудня Docudays у кемпі Білий Слон Хоча це вже й зима, але можна вважати, що це чудовий перехідний етап. Перегляд документального кіно від представників міжнародного фестивалю Docudays у затишному кемпі біля каміну з чашечкою чаю, що може бути прекрасніше? Вхід вільний, головне це бажання долучитись та бути відкритим у сприйнятті цікавої інформації.