Багато хто, надто перейнявшись прогнозом погоди, не захотів ризикувати і вирушати на Толоку до “Білого Бізона”.
А таки дарма. Адже у гарному товаристві не страшний ані сніг, ані дощ, ані холод. А ще варто враховувати арґумент перевіврений досвідом: синоптики частіше помиляються, аніж навпаки. І цього разу погода була частіше хорошою, ніж поганою?
 
Першими на Толоку (до речі, ще вранці 30 березня) завітали Ігор Логвиненко та Анастасія Логвиненко. Одразу ж взялись до роботи, якої за зиму назбиралося чимало.
Слідом за ними, того ж дня, до толокантів приєдналася і Катерина Кравчук.
Суботній ранок розпочався із зустрічі та знайомства з киянами (Євгенія Юревич, Наталія Юревич, Олександр Стасюк, Ольга Потоцька та Дмитро Залевський)?
 
От усі й зібралися ?

Поснідали, познайомились, обговорили перелік завдань — і до роботи?‍?

За такий короткий проміжок часу намагалися зробити якнайбільше корисних справ для комфортного відпочинку на Дністрі влітку та восени?‍♂️

    

А ввечері на всіх учасників, як і було обіцяно, чекав приємний подарунок — парка саманова лазня?‍♂️

Другий день Толоки був ще цікавішим. Учасники ситно поснідали та відразу розподілилися на команди. Адже на них чекав сплав на #каное за маршрутом Петрів — Лука?‍♀️

Саме в цей момент дощ уже висів над Дністром і міркував, як би зіпсувати усі наші плани. Однак, йому це не вдалося — не на тих натрапив?

Принагідно ми завітали до водоспаду #ДівочіСльози: водойму розчистили від гілок, що обмежували рух води, а навколишню територію — від сміття, яке псувало прекрасні дністровські пейзажі ??

Ну і звісно, не обійшлося без безлічі фото??

Дякуємо усім за активну участь та душевну компанію.
Окреме спасибі Богдану Гнидюку та Дарині Гаврищук  за допомогу в організації Толоки та крутий сплав?
До нових зустрічей на Дністрі та у Карпатах!