kbs_600x160
Змагання

25-26 лютого 2017 року у кемпі Білий Слон проходили Скітурові змагання “Кубок Білого Слона”. Найвисокогірніші екстремальні командні лижні змагання з елементами орієнтування на найвищому хребті України, що відбуваються у форматі швидкісного сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2028 м) та спуску з вершини на лижах (скітурах).

Маршрут змагань:

р. Дземброня – полонина Чуфрова – Чорногірський хребет (сідло з Смотричем) – Піп Іван Чорногірський (2028 м) – оз. Марічейка – пол. Веснярка – с. Шибене, 19 км 700 м.

Учасники та результати

Участь у змаганнях взяло 10 команд, одна з яких жіноча. Всі команди дійшли до фінішу та показали хороший результат.  Це вже треті змагання і з кожним роком учасників та зацікавлених людей все більше, що не може не радувати.

Отже, 10 команд (21 учасник, один з них поза заліком). Призові місця зайняли:

1 місце –  учасники Сергій Сапіга та Ткачук Андрій з команди “Чугайстер і Тарапунька”.

2 місце – Джміль Дмитро та Свириденко Віктора з команди “Ушльопки”.

3 місце – посіла команда “Слон і Моська” Віктор Потіха та Ростислав Козак.

А ось, детільніші дані:

Учасники на трасі 

Погода

Як не дивно, але саме в цей день була чудова погода. Світило та гріло сонце, було чисте небо. Все в передчутті весни. Це також спостерігалось і на підйомі, зважаючи на те, що перед змаганнями були сильні пориви вітру до 100 км/год, і піднятись на високогір’я було неможливо. Сподіваємось на наступний рік погода тішитиме не менше.

Організатори, волонтери та спонсори

Для того, щоб цей захід пройшов на ура, свої сили докладали організатори змагань команда TURE та кемп Білий Слон. А також хочемо подякувати нашим волонтерам з “Червоного Хреста” за допомогу в організації, проявлену організованість та терпеливість. Окрема вдячність рятувальникам з Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост, які допомагали на найвищій точці маршруту – горі Піп Іван (2028 м). А також всім, хто був залучений до організації змагань.

Завдяки нашим спонсорам перемагати було не тільки приємно, але і корисно. Цього року їх стало більше. Один з учасників-переможців був на лижах Fischer Transalp 80, які надала компанія Fischer абсолютно безкоштовно.

Дякуємо всім любителям зимових гір, всім, хто був з нами та допомагав у творенні затишного середовища. І, пам’ятайте, основне правило змагань не перемога, а саме участь. Будемо раді бачити на наступний рік всіх-всіх, хто ще не спробував свої сили та все вагається, адже тут немає поділу, всі рівні, всі однодумці та мають одну ціль: рости та розвиватись. Будьте першими разом з нами!