1

Недільного ранку двадцятого листопада цього року відбувся вікендовий похід з кемпу Білий Слон, за маршрутом с. Нижня Дземброня (кемп Білий Слон) – с. Верхня Дземброня – пол. Смотрич – г. Вухатий Камінь – Сідловина – г. Піп-Іван Чорногірський – Сідловина – г. Смторич – пол. Смотрич – с. Верхня Дземброня – с. Нижня Дземброня (кемп Білий Слон). Планувалось брати лижі, але оскільки більшість снігу розтануло, рішення змінилось. Дорога до с. Верхня Дземброня була заледеніла, йти було досить слизько.

2 3

На початку підйому вже пригрівало сонечко. З самого початку стежка була протоптана, сліди на стежці також заледеніли, відповідно підніматись вгору було не легко.

4

З полонини Смотрич йдемо в напрямку г. Вухатий Камінь. На шляху поповнюємо запаси питної води.

5 6

За кілометр від полонини стежка заходить в мальовничий ліс. На деревах спостерігаємо маркування синього кольору, яке далі буде нас супроводжувати.

8 9

Підйом на гору Вухатий Камінь.

10

11

Місцями можна знайти ягоди брусниці та чорниці, які перемерзли та стали смачнішими ніж зазвичай.

12 1314

На підйомі місцями надуви снігу товщиною 40-60 см.

15

Вже на останньому підйомі на вершину пориви вітру зросли, стежка покрита заледенілим снігом.

1617

На вершині робимо декілька фото, п’ємо гарячий чай, невеличкий перекус, реєстрація в рятувальної служби та повертаємось назад.

18 19 20

Дорогою назад над горами спостерігаємо мальовничий захід сонця. І вже у світлі ліхтарів спускаємось з гори Смотрич. Прибувши в  кемп Білий Слон, на нас чекав ароматний травяний  карпатський чай. В підсумку за день було пройдено 29 кілометрів, що по ходовому часу дорівнювало 9 годин.