Ось і звіт з скітурових змаганнь “Кубок Білого Слона” за підтримки Dynafit, що відбулись у кемпі “Білий Слон” уже вп’яте. Цьогоріч вони проходили 26-27 січня.
Завзяті шанувальники скітуру випробували свої сили на найвищому та найсуворі­шому гірському хребті України — Чорногорі.

Цьогоріч змагання вперше проводились у двох класах: SKITOUR та SKI-ALP .

Клас SKITOUR був розрахований на один день та потребував лише базових умінь та спорядження.

Клас SKI-ALP проводився вперше та був для досвідчених, бувалих спортсменів. Він складався з двох етапів, тривав два дні, потребував володіння спеціальними знаннями, уміннями та лавинним комплектом.

Загалом у змаганнях взяли участь 49 команд (98 учасників) з України та Польщі:
40 у класі SKITOUR;
9 у класі SKI-ALP.

Команди було розділено на категорії: чоловічі, жіночі, змішані. В кожній з яких визначили переможця.

Протокол у класі SKI-ALP перший день

№  Назва команди Прізвище Ім’я Старт КП Сідло КП ПІЧ прибув КП ПІЧ вибув Фініш
002 Мастодонта бивні Чистий Владислав 10:00 15:38 17:24
Хропачов Гліб
007 Чугайстер & Лось Сапіга Сергій 10:00 13:24 15:05 15:07 18:05
Прокопенко Олексій
008 Білі ведмеді Козак Ростислав 10:00 13:54 15:26 15:34 17:39
Потіха Віктор
016 Тетерів Бідюк Віталій 10:00 13:41 14:50 14:51 17:02
Олівсон Олександр
021 Forever young Ковтун Павло 10:00 14:13 15:30 15:40 17:51
Боднар Дарія
023 Котики Lysenko Andrii 10:00 14:30 16:04 16:26 19:43
Козій Максим
028 GOPR Poland Gajewski Michał 10:00 13:39 14:56 15:12 17:44
Surmacz Paweł
029 GOPR (Zaporowy Maraton Team) Mazurkiewicz Tomasz 10:00 13:23 14:36 14:50 16:59
Dziuban Łukasz
030 GOPR Bieszczady Koza Jan 10:00 13:09 14:07 14:11 15:32
Ostrowski Tomasz

 

Протокол у класі SKI-ALP другий день

Назва команди Прізвище Ім’я Старт Фініш Дюльфер Штраф лавинний тест 
Штраф пошук в лавині
Штраф 1 Штраф 2 Штраф 3
002 Мастодонта бивні Чистий Владислав 09:10 14:30     00:03    
002 Мастодонта бивні Хропачов Гліб 09:10 14:30     00:03    
007 Чугайстер & Лось Сапіга Сергій              
007 Чугайстер & Лось Прокопенко Олексій              
008 Білі ведмеді Козак Ростислав 09:10 11:56     00:03   00:01
008 Білі ведмеді Потіха Віктор 09:10 11:56     00:03   00:01
016 Тетерів Бідюк Віталій 09:10 12:33         00:01
016 Тетерів Олівсон Олександр 09:10 12:33         00:01
021 Forever young Ковтун Павло 09:10 13:22         00:01
021 Forever young Боднар Дарія 09:10 13:22         00:01
023 Котики Lysenko Andrii              
023 Котики Козій Максим              
029 GOPR (Zaporowy Maraton Team) Mazurkiewicz Tomasz 09:10 12:02 00:03   00:03 00:02  
029 GOPR (Zaporowy Maraton Team) Dziuban Łukasz 09:10 12:02 00:03   00:03 00:02  
028 GOPR Poland Gajewski Michał 09:10 12:15     00:03 00:02  
028 GOPR Poland Surmacz Paweł 09:10 12:15     00:03 00:02  
030 GOPR Bieszczady Koza Jan 09:10 11:42       00:01  
030 GOPR Bieszczady Ostrowski Tomasz 09:10 11:42          

Фінішний протокол у класі SKI-ALP

№ команди Назва команди Прізвище Ім’я Місце
030 GOPR Bieszczady Koza Jan 1
030 GOPR Bieszczady Ostrowski Tomasz 1
029 GOPR (Zaporowy Maraton Team) Mazurkiewicz Tomasz 2
029 GOPR (Zaporowy Maraton Team) Dziuban Łukasz 2
016 Тетерів Бідюк Віталій 3
016 Тетерів Олівсон Олександр 3
008 Білі ведмеді Козак Ростислав 4
008 Білі ведмеді Потіха Віктор 4
028 GOPR Poland Gajewski Michał 5
028 GOPR Poland Surmacz Paweł 5
021 Forever young Ковтун Павло 6
021 Forever young Боднар Дарія 6
002 Мастодонта бивні Чистий Владислав 7
002 Мастодонта бивні Хропачов Гліб 7
007 Чугайстер & Лось Сапіга Сергій 8-9
007 Чугайстер & Лось Прокопенко Олексій 8-9
023 Котики Lysenko Andrii 8-9
023 Котики Козій Максим 8-9

Фінішний протокол (чоловіки) у класі SKITOUR

№  Назва команди Прізвище Ім’я КП Сідло прибув КП Сідло вибув КП ПІЧ прибув КП ПІЧ вибув Фініш Місце
005 Mantra Струк Василь 12:49 12:52 13:43 13:50 15:28 1
005 Mantra Яворівський Богдан 12:49 12:52 13:43 13:50 15:28 1
026 Fun Karpaty Фаштрига Богдан 13:11 13:19 14:31 14:40 16:15 2
026 Fun Karpaty Тригуб’як Олексій 13:11 13:19 14:31 14:40 16:15 2
024 Telemark Дума Олексій 13:15 13:15 14:30 14:34 16:16 3
024 Telemark Оришко Олександр 13:15 13:15 14:30 14:34 16:16 3
050 Bystre Foki Małek Florian 13:00 13:05 14:36 14:41 17:03 4
050 Bystre Foki Witas Andrzej 13:00 13:05 14:36 14:41 17:03 4
043 Koneserzy Kajtoch Michał 13:20 13:20 14:50 15:01 17:07 5
043 Koneserzy Jedynak Miroslaw 13:20 13:20 14:50 15:01 17:07 5
051 KW ChiW Szeliga Bartlomiej 13:39 13:39 15:00 15:01 17:55 6
051 KW ChiW Spędzia Marcin 13:39 13:39 15:00 15:01 17:55 6
046 I’ll be back Rabsztyn Maciej 13:39 13:39 15:31 15:46 18:19 7
046 I’ll be back Struś Marcin 13:39 13:39 15:31 15:46 18:19 7
042 Тирса Слободян Роман 14:10 14:10 16:05 16:26 19:30 8
042 Тирса Зайцев Олексій 14:10 14:10 16:05 16:26 19:30 8
009 ЧЕРКОН Коновалов Юрій 14:17 14:17 16:20 9
009 ЧЕРКОН Чередніченко Сергій 14:17 14:17 16:20 9
031 KS Kandahar Stapel Slawomir 13:31 13:31 16:23 10
031 KS Kandahar Malecki Robert 13:31 13:31 16:23 10
032 Alki Kierczak Aleksander 13:19 13:19 16:24 11
032 Alki Jedryka Aleksander 13:19 13:19 16:24 11
033 JURMAR Strzygocki Jerzy 14:06 14:06 16:25 12
033 JURMAR Sztefko Marek 14:06 14:06 16:25 12
012 O-Club Цирень Євгеній 13:21 13:21 16:31 13
012 O-Club Городинець Артем 13:21 13:21 16:31 13
052 Не хочуть виграти SOBCZYK JANUSZ 14:00 14:00 16:35 14
052 Не хочуть виграти Балабанов Костя 14:00 14:00 16:35 14
011 Карпатські самураї Овчаренко Олександр 14:30 14:30 16:38 15
011 Карпатські самураї Ружило Олександр 14:30 14:30 16:38 15
037 Wrocław! Cieślik Paweł 13:39 13:39 16:46 16
037 Wrocław! Grot Patryk 13:39 13:39 16:46 16
020 VELOVUYKI Карачов Костянтин 14:39 14:39 17:00 17
020 VELOVUYKI Настоящий Володимир 14:39 14:39 17:00 17
044 Bystre obcęgi bez szezląga Finster Darek 14:20 14:20 17:08 18
044 Bystre obcęgi bez szezląga Bobrowski Tomasz 14:20 14:20 17:08 18
048 Slow motion riders Barczyk Krzysztof 14:35 14:35 17:38 19
048 Slow motion riders Walkowski Piotr 14:35 14:35 17:38 19
014 Безсмертні Дутка Андрій 15:04 15:04 17:43 20
014 Безсмертні Барановський Сергій 15:04 15:04 17:43 20
003 Cвідки дядька Джека Гаталяк Сергій 17:33 21-24
003 Cвідки дядька Джека Забуга Петро 17:33 21-24
010 Прутнями по кропивi Нечволод Дмитро 18:17 21-24
010 Прутнями по кропивi Билим Сергій 18:17 21-24
018 OldBoyz Grachov Oleksandr 18:08 21-24
018 OldBoyz Sierov Volodymyr 18:08 21-24
054 PYSIE     13:39 16:46 21-24
054 PYSIE     13:39 16:46 21-24
038 Сус FM Сус Роман Зійшли 25
038 Сус FM Сус Данило Зійшли 25
006 ЛОВИ МОМЕНТ Козачук Роман 14:48 14:48 17:37 DNS
006 ЛОВИ МОМЕНТ Кадушкевич Богдан 17:37 DNS
027 Костел Хаус Павлишин Олег 13:24 13:24 15:00 15:13 17:39 DNS
027 Костел Хаус Ленів Руслан 13:24 13:24 17:39 DNS
034 FIGHTBAZA Лісота Андрій 14:40 14:40 18:18 DNS
034 FIGHTBAZA Табалов Андрій 14:40 14:40 18:18 DNS

Фінішний протокол (жінки) у класі SKITOUR

Назва команди Прізвище Ім’я КП Сідло прибув КП Сідло вибув КП ПІЧ прибув КП ПІЧ вибув Фініш Місце
019 ЛенТа Шурубор Тетяна 14:28 14:28 16:50 17:05 00:17 1
019 ЛенТа Циганок Олена 14:28 14:28 16:50 17:05 00:17 1
039 Fokarium Team B Mendys Agnieszka 14:21 14:21 17:08 2-4
039 Fokarium Team B Syrek Magdalena 14:21 14:21 17:08 2-4
040 Slow Life Team Domagala Edyta 14:40 14:40 17:19 2-4
040 Slow Life Team Resiak Anna 14:40 14:40 17:19 2-4
045 Ladies First Filipczak Karolina 14:33 14:33 16:26 2-4
045 Ladies First Walaszek Monika 14:33 14:33 16:26 2-4
017 #кращеніжнароботі Кардаш Марія 18:17 5
017 #кращеніжнароботі Matviiv Iryna 18:17 5
025 Кози Клименко Лариса DNS
025 Кози Міщенко Олена 15:10 15:10 DNS

Фінішний протокол (змішані команди) у класі SKITOUR

Назва команди Прізвище Ім’я КП Сідло прибув КП Сідло вибув КП ПІЧ прибув КП ПІЧ вибув Фініш Місце
055 Яке бігло таке і здибало Музиря Стас 13:11 13:11 14:33 14:40 16:31 1
055 Яке бігло таке і здибало Склярчук Ольга 13:11 13:11 14:33 14:40 16:31 1
022 “ТСК ЧОРНОГОРА” ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР 14:50 14:50 17:37 2-3
022 “ТСК ЧОРНОГОРА” ОЛІЙНИК ІРИНА 14:50 14:50 17:37 2-3
035 Ninthward Сімків Олексій 15:07 15:07 16:53 2-3
035 Ninthward Сімків Анна 15:07 15:07 16:53 2-3
015 Саночники Данченко Ніна 17:24 4-6
015 Саночники Демешко Ярослав 17:24 4-6
036 tacoma Боса Лена 17:46 4-6
036 tacoma Босий Андрій 17:46 4-6
049 стиль вепра і міцність сарни Bosak Sławomir 15:09 4-6
049 стиль вепра і міцність сарни Bosak-Swoboda Karolina 15:09 4-6

Окремо хотіли б відзначити команду ЛенТа. Хоча дівчата і заблукали в районі г. Піп Іван та фінішували близько першої години ночі. Але лише вони у свої категорії, зійшли на цю вершину за що й отримали переможні місця.

Не можемо не згадати і про Боднар Дарію – єдину дівчину, яка сміливо боролась за перемогу на рівні з чоловіками у класі SKI-ALP.

Більше фото можете знайти ТУТ або ТУТ.

Велику вдячність за допомогу в проведенні змагань хочемо висловити волонтерам.
Окрема подяка за допомогу у забезпеченні безпеки Чорногірському гірському пошуково-рятувальному посту
Також, дякуємо спонсорам заходу: Dynafit, Білий СлонБілий Бізон, ЇDLO, HUSKY Sport, GSI Outdoors, Fram Equipment, Gorgany, магазину “Бізон” за корисні подарунки.