Традиціне заняття в кемпі Білий Бізон – сплави на каяках і каное рікою Дністер.
Тато, мама і меньші – в каное, Яся – вже давно ходить на каяку сама, ще й Марка інколи катає.

Джамбо традиційно гребе на повному приводі 4на4 – по берегу чи в воді.

Ярослав і місцева собача дама – Барбара.
Барбарі живеться нелегко. ЇЇ постійно тягають діти і мучить Джамбо. Та поки що вона жива і весела. Микита ж полюбляє погратися з Джамбо. Хоча той це не завжди полюбляє і інколи погаркує на Микиту.

Перші паростки пермакультури в селі Лука.
Дашина віддушина – власний город. Засівали його Даша і карапузи. Закинули в землю багато, а що там виросте – побачимо.

Харчуємось ми тут завжди весело, у великій компанії і на вулиці. Це зручно, корисно і прибирати підлогу не треба. Під столом завжди чатує Джамбо і підмітає все як порохотяг.

Того вечора була домашня піцца з сиром мацарелла власного виробництва. Саморобні йогурти із закваски на Бізоні також ідуть на ура.
В сусідів вже почалася полуниця і ми є вірними поціновувачами цієї ягоди.

На день вишиванки їздили по справах до Івано-Франківська. Дорогою назад був час і вирушили з малими на пошуки криївки в селі Клубівці. Новий і гарний вказівник на неї давно вже помічали на трасі Івано-Франківськ – Тернопіль в районі села Клубівці.
Ліс і місцевість біля криївки вражають, як і історія, що написана там скупими рядками на камені, та кров’ю героїв на землі.
До криївки веде лісова дорога із добрими баюрами, тож машиною до кінця не доїдеш – будьте готові на 10-20 хв пішу прогулянку.

В кемпі Білий Бізон вже запрацював добрячий басейн. Тепер тут можна поплавати і великому, і малому. А можна і ескімоський переворто освоювати – глибини вистачить. Волейбольна площадка на підході.

Окрім того впроваджуємо елементи екобудівництва – саман в шпаринах між колодами і очерет на дах бунгало.

Ось таке воно життя в кемпі Білий Бізон. Сумувати не доводиться.