Святвечір 06.01.2015

На столі – гуцульські різдвяні страви: вареники з халвою, кутя з халвою (тут чомусь полюбляють халву =), шухи, голубці по-гуцульськи…

Тихо потріскують дрова в каміні, зігріває різдвяний вогник, яскраві вишиванки і віншування-колядування дзембронської малечі, що ходить по хатах з батьками і без.

Різдво 07.01.2015

Сонячний морозяний день. Йдемо на прогулянку до Косарища.

Справжні зимові краєвиди і чудове маламутяче товариство (маламут Джамбо і маламутка Зукі).

Хоча Косарище – гірка далека від екстремальної. Дехто зміг знайти пригоди на шляху до неї, провалившись по пояс у воду й завчасно відсвяткувавши Водохреща =).

Катались на санчатах. Весело і швидко. Навіть 3-річна малеча пробувала підкорити стрімкі карпатські схили.

Вечір… 12 колядників у гуцульських строях з топірцями і барвистими капелюхами завзято колядували й танцювали, хоч мороз і намагався усіх розлякати -200С. Колядники і скрипаль зайшли погрітись до Наїдальні Білого Слона. Пригощались і співали «за здоров’я господарів».

08.01.2015

Гості Білого Слона вирішили день провести у русі й подались, хто куди гаразд.

Маламути і команда вирушили в 1-денний похід хребтом Кринта-Скупова. Повернулись увечері.

Інша група каталась на лижах в Ільцях (10 км від Білого Слона) доволі стрімким схилом з бугельним підйомником (1 витяг – 10 грн).

Ще одне товариство надало перевагу Буковелю.

А жінки й діти розважались у кемпі: у теплі й затишку плели мандали.

09.01.2015

Знову активний день за двома маршрутами: маламути й компанія влаштували собі міні-похід Костричею, а інші помандрували до Угорських Скель.

Увечері карпатська погода нарешті виявила свою вередливу натуру й почала псуватись. Здійнявся сильний вітер і міцно засніжило.

10.01.2015

Вранішні маламуто-покатульки на санчатах, прощання з Білим Слоном і сніжно-біла дорога додому.