middle_DSC_0286

Сьогодні день пройшов ось так

Спочатку ми просто лежали у снігових катакомбах виритих напередодні. Та немарно – на нас  собаки  тренувались знаходити людей у лавині. Декому  довелося провести у своїй сніговій “могилці” зо дві години. Та ніхто не сумував, ми дивились фільми і читали книжки на телефоні.

Потім ми копали, а точніше закопували  і викопували своїх колег з Чеської Словацької та Польської рятувальних служби  із снігових пасток.

Потім ми працювали з собаками,  а точніше  собаки працювали з нами. Вони справжні рятувальники і страшенно радіють коли знаходять тіло (нехай навіть злегка обморожене) і зі всіх сил намагаються витягнутий його зі снігу

small_20150317121013

Потім ми літали, але не зовсім так. Так вправлялись кінологи у висадці на лавину, і кожен рятувальник із псом зробили декілька успішних пошукових виходів.

А ось так

middle_DSC_0570

Ось на цьому “вертунику”

middle_DSC_0597

А потім ми катали…

middle_DSC_0601

А потім ми катали ось із такою неймовірною дівчиною із Словаччини на ймення Жовка, яка допомагає нам долати мовні бар’єри  а також удосконалює техніку нашого катання і взагалі нас опікає від самого початку нашого перебування у Карконошах. І, доречі, на гору ми долетіли на вертунику, а це вже просто якась фантастика.

Зрештою, нічого особливого, лише те саме хотілось би повторити і завтра.

Продовження буде, слідкуйте за новинами

 

Окремо висловлюємо подяку за сприяння нашій участі в цьому семінарі Міжнародному Вишеградському фонду, рятувальній службі Чеської Республіки, та особисто Aleš Kučera