Уже вкотре у Тернополі відбуваються АКТИВНІ ВИХІДНІ. Цьогоріч спортивний вікенд випав на 19-20 травня. І хоч як мінлива весняна погода (особливо у суботу) не намагалася розлякати спортсменів та глядачів, усе вдалось: змагання принесли море позитивних емоцій та вражень, цінний досвід та поживу для аналітики, а також заряд натхнення на нові звершення та перемоги.

Турнір з кануполо “ТЕРНОПОЛО 2018”

Отже, почнемо спочатку, а саме, із кануполо — командної гри, що має усі шанси у 2024 році стати ще й олімпійською. Тож цілком ймовірно, що 19 травня на Тернопільському ставі під час поєдинків ІІ етапу Кубку України з кануполо у вас була можливість споглядати за грою одного із майбутніх олімпійських чемпіонів. 🙂 А тепер — до конкретики.

Отже, у Тернополо 2018, організованого TURE та Федерацією кануполо України, взяло участь 6 команд. Загалом змагання об’єднали 34 учасників. Для врівноваження сил суперників хлопці з професійної команди KWS 1 грали в складі Манівців, KWS kids і TURE.

Учасники ІІ етапу Кубку України з кануполо 2018

команда прізвище, ім’я гравця
KWS 2

(м. Київ, с. Березина)

Забуга Петро
Козлов Євген
Шаповал Володимир
Лавренко Олег
Лавренко Артем
KWS kids

(м. Київ)

Дейкун Марія
Супруненко Тимофій
Шевченко Тарас
Липкина Варвара
Ілясевич Ярослав
Антоненко Ганна
KWS Ladies + Superboy

(м. Київ)

Шевченко Анна
Остапець Анастасія
Вегера Олександра
Кудлинська Катя
Корнійчук Максим
TURE

(м. Тернопіль, м. Київ)

Горон Володимир
Козачук Роман
Чистий Владислав
Мальцев Олександр
Ломака Олексій
Романюк Ілля
Манівці

(с. Березина, м. Київ)

Ілясевич Фелікс
Шиманський Павло
Дмитрів Іван
Віктор Лютий
Балтрушайтіс Володимир
Врублевський Назар
Гряда

(м. Київ)

Дмитренко Володимир
 Пулярт Ігор
 Дубицький Сергій
 Попович Святослав
 Барабой Костянтин
 Вдовін Олександр

Боротьба велась у двох групах. Лідерами І групи стали KWS 2, що перемогли команду Березинської спортивної школи «Манівці» з рахунком 5:3 та жіночу професійну команду з Києва «KWS Ladies» — 4:2. Із другим результатом у І групі продовжила боротьбу львівська юнацька команда «Манівці», що показала кращий результат у грі з «KWS Ladies» — 2:1. Варто зауважити, що київські “Ladies” виявили неабияку згуртованість, високий рівень володіння човном й гідно протистояли суперникам.

Результати ігор команд І групи

команда KWS 2 Манівці KWS Ladies+SB очки місце
KWS 2   5:3 4:2  6
Манівці 3:5   2:1 3
KWS Ladies+SB 2:4 1:2   0

У ІІ групі найбільшу жагу до перемоги та найвищий результат засвідчила команда туристів від Команди TURE: KWS kids — TURE 1:2, Гряда — TURE 4:4. На другому місці за результатом ігор ІІ групи у наступне коло вийшла команда туристичного клубу «Гряда», що втрималась на майже рівних з TURE (2:1) та KWS kids (2:2). Забиті голи яскраво промовляють самі за себе: тож KWS kids уже створює чималі проблеми старшим суперникам, що й говорити про рівень їхньої гри за рік чи два. Начувайтесь! 🙂

фрагмент гри між TURE та Грядою

Результати ігор команд ІІ групи

команда TURE KWS kids Гряда очки місце
TURE   2:1 4:4  4
KWS kids 1:2   2:2 1 3
Гряда 4:4 2:2   2 2

У ПІВФІНАЛЬНИХ поєдинках TURE випало змагатись із Манівцями — 3:1, а KWS 2 з Грядою — 5:2. Бої були відчайдушними і, якщо у спортсменів ще залишалось якесь сухе місце, після півфіналу вони стали яскравим свідченням того, що людина на усі 100% складається з води. 🙂

Бій за ТРЕТЄ МІСЦЕ між Грядою та Манівцями завершився перемогою #bdl_crew (для непосвячених — команда турклубу “Гряда”) з рахунком 4:2.


Більше фото з Турніру з кануполо «ТЕРНОПОЛО 2018»


Отже, ФІНАЛ: Тернополо 2018 завершилось запеклим батлом поміж тернопільським TURE та київським KWS 2 з рахунком 5:3. Очевидно, хлопцям з TURE допомогли зимові тренування у басейні, вправляння на білій воді під час каякерських змагань на Чорному Черемоші «Той, що греблю рве», підсилення професійними легіонерами, води рідного ставу та підтримка вболівальників. Отже, кубок з кануполо, принаймні, до наступного етапу, залишається у Тернополі. Вітаємо переможців!

команда місце
TURE 1
KWS 2 2
Гряда 3
Манівці 4
KWS kids 5
KWS Ladies + Superboy 6

Наступний етап Кубку України з кануполо — 6-й Відкритий турнір з кануполо — відбудеться у Києві 23-24 червня 2018 року.


Для кануполо важливі не лише каякерські вміння, а також добра фізична форма, яку пропонуємо підтримувати приєднуючись до змагань від Команди TURE. Найближчі події:


Тернополо 2018. Враження

«Перший матч проти команди KWS kids був досить напруженим, боротьба тривала до останньої миті. Проте, ми перемогли з рахунком 2:1.
У перерві отримали влучні настанови від Романюка Іллі та Ломаки Олексія. Після цього дії команди на полі виглядали більш злагоджено. Із кожною наступною грою відчувалось, що дії учасників стають більш свідомими, прогрес є.
Час летів досить швидко й так склались обставини, що ми потрапили у фінал турніру:) Після свистка було враження ніби нічия й потрібно грати до забитого м’яча. Проте, як виявилось, ми перемогли з рахунком 5:3.
По завершенню розумієш, що динаміка цієї гри захоплює й виникає бажання тренуватись та брати участь турнірах.»

Роман Козачук, гравець команди “TURE”

Перегони “ТРОЄ В КАНОЕ, не рахуючи SUPера 2018”

20 травня, сонячної недільної днини, усі охочі — без обмежень за віком — мали чудову можливість приєднатися до веселої спортивної розваги на воді — перегонів “Троє в каное, не рахуючи SUPера”.

Для Тернополя це вже не просто подія, а змагання з історією, що всотують нові способи “водоплавності”. І це відображається у їх назві. Уже другий рік поспіль, окрім традиційних категорій на каное “Аматори”, “Бувалі”, “Тато, мама, я” та “Ромео і Джульєтта”, перегони відбуваються також і на SUP-дошках — простому на вигляд та в користуванні, цікавому й поширеному на тихій воді плавзасобу.

Про популярність SUP-дошок серед містян (а може, і гостей Тернополя) свідчить кількість учасників — 12 ос., наймолодшому із них — Марку Горонові — виповнилось 7 років.

Категорія SUP. Учасники та переможці

прізвище, ім’я місце
Слободян Андрій 1
Мальцев Олександр 2
Горон Володимир 3
Синовець Олег
Козачук Роман
Чорній Іван
Швець Римма
Чорній Назар
Трошин Денис
Лещук Олександр
Калинюк Святослав
Горон Марко

Категорія “Бувалі” об’єднує тих, що добре знайомі з веслом і човном, вільно почуваються на воді й відчайдушно прагнуть перемогти: азарт зашкалює, озеро збурюється, каное з двигунами у три людські сили кожен розтинають тихе тернопільське плесо. Загалом, у цій категорії змагалось 8 команд (24 учасників).

Категорія БУВАЛІ. Учасники та переможці

команда прізвище, ім’я місце
Вінницькі   Горілчаний Сергій  1 
Горілчана Вікторія
 Інкогніто 🙂
Телепузики   Кузенко Віталій  2 
Сарабун Павло
Хома Ярослав
TURE   Горон Володимир  3 
Чистий Владислав
Козачук Роман
К-3   Редьква Юрій  
Добощук Юрій  
Чорній Іван  
ЛОМ   Шевченко Анна  
Остапець Анастасія  
Корнійчук Максим  
Корсари   Йордан Назар  
Фігурський Павло  
Чорній Назар  
KWS Winners   Ілясевич Фелікс  
Дейкун Марія  
Супруненко Тимофій  
KWS Loosers   Романюк Ілля  
Забуга Петро  
Липкина Варвара  

Троє в каное… — це не лише змагання, а й можливість вперше сісти у каное, дати м’язам відчути, що таке весло, спробувати себе у ролі капітана чи матроса. Категорія “Аматори” — саме для таких учасників.

Категорія АМАТОРИ. Учасники та переможці

команда прізвище, ім’я місце
Сусанін Слободян Андрій  1 
Калинюк Святослав
 Мартинов Олександр
Троє в каное Баран Сергій  2 
Смерека Максим
Ділай Андрій
Троє здибались Качаровська Мар’яна  3 
Гринівецький Юрій
Логвиненко Анастасія

Як залучити дітей до активного способу життя? Активуйтесь разом і робіть це весело. Наприклад, беручи участь у перегонах на каное: захопливо, корисно і цікаво.

Категорія МАМА, ТАТО, Я. Учасники та переможці

команда прізвище, ім’я місце
Лера і Ко Добротворська Вікторія  1 
Горільчана Валерія
Горільчаний Сергій
Щасливі разом Зінкевич Микола  2 
Зінкевич Оксана
Зінкевич Ілля
Бізони Горон Володимир  3 
Горон Марко
Горон Микита

Такі змагання, як Троє в каное, не рахуючи SUPера згуртовують містян довкола озера, улюбленого місця відпочинку, уповні використовуючи його природний потенціал й на практиці демонструючи, як усією сім’єю, веселою компанією чи навіть удвох можна активно й захопливо провести час, не покидаючи Тернополя. Інвестиції у власне здоров’я завжди рентабельні. 🙂


Більше фото з перегонів “Троє в каное, не рахуючи SUPера 2018”


Запитаєте: як влаштовувати собі АКТИВНІ вихідні коли заманеться?
Відповідаємо: ПРОКАТ човнів на Дальньому пляжі.

Протягом літа на Дальньому пляжі діє ПРОКАТ ЧОВНІВ (каное, каяки, SUP-дошки), а також відбуваються ТРЕНУВАННЯ з досвідченими інструкторами TURE. Приєднуйтесь і до одноденних прогулянок Серетом #ТернопільськаАмазонія. Відпочивайте активно й слідкуйте за інформацією на нашій fb-сторінці SUP KAYAK CLUB Ternopil. ЧасНаСтав! 🙂


Команда TURE висловлює вдячність

за допомогу в організації Тернополо та Троє в каное, не рахуючи SUPера

за підтримку змагань та цінні призи нашим спонсорам