Звіт з активного водного вікенду в Тернополі від команди TURE TEAM

В суботу, 20 травня в Тернополі відбувся другий етап змагання з видовищного та відносно нового для України виду спорту – кануполо, на які, серед усіх інших учасників, приїхали і професійні команди з Києва – KWS та унікальна для цього виду спорту жіноча команда – KWS-Ladies. У заході також брали участь представники із Тернополя, Івано-Франківська та Чернівців.

А вже наступного дня – 21 травня – шалені перегони на каное та вперше у файному місті – на SUP-дошках.

Субота: «Тернополо» – другий етап Кубку України з кануполо

У перший день змагань учасників тішила чудова сонячна і тепла погода.

З самого ранку кипіла підготовка до турніру: монтувались та встановлювались ворота на воді, маркувалось поле, реєструвались учасники, проходило жеребкування. Всі залучені до процесу працювали дружньо та злагоджено.

Учасники другого етапу Кубку України з кануполо
Команда Прізвище, ім’я
KWS-Ture Ілясевич Ярослав
(м. Київ, Тернопіль) Ілясевич Фелікс
Ломака Олексій
Білик Олег
Романюк Любомир
KWS Романюк Ілля
(м.Київ) Чистий Владислав
Ференцій Андрій
Корінний Владислав
Шаповалов Володимир
KWS-Ladies Шевченко Анна
(м. Київ) Остапець Анастасія
Вегера Олександра
Дубицька Дарина
Копцева Аліса
Ткаченко Мирослава
TURE-Тернопіль Горон Володимир
(м.Тернопіль, Чернівці) Незбрицький Георгій
Хомич Роман
Кульчицький Іван
Іванина Ігор
Mix Гаталяк Сергій
(м.Тернопіль,Київ) Мальцев Олександр
Іванина Ігор
Шевченко Анна
Остапець Анастасія

Боротьба була захоплюючою та  веселою. Забивалися голи не просто, а  ворота захищалися ще складніше 🙂

Складно не відзначити єдину жіночу команду турніру – KWS-Ladies.  Дівчата не тільки продемонстрували хорошу командну гру, але й постійно тримали в напрузі своїх суперників.

Отже, підіб’єм підсумки турніру:

Груповий Етап

Назва KWS-Ladies TURE KWS KWS-Ture Mix
KWS-Ladies 2:1 1:5 2:3 3
TURE 1:2 0:7 0:5 4:3
KWS 5:1 7:0 3:1
KWS-Ture 3:2 5: 0 1:3
Mix 0 3:4 0 0

 

Команда Місце
KWS 1
KWS-Ture 2
KWS-Ladies 3
TURE 4
Mix 5

Завершився турнір нагородженням команд.

Неділя: перегони на Тернопільскому ставі  «Троє в каное не рахуючи SUP-ера»

У другий день змагань пройшли перегони на каное та, вперше в Тернополі,  перегони на SUP-дошках. Перед початком змагань учасники мали можливість потренуватись, а заодно і зігрітись адже надворі дощило!

Всім бажаючим випала нагода безкоштовно спробувати себе в якості капітанів чи загрібних на каное та SUP-ах.

Учасники змагань розділились за категоріями в каное: «Бувалі», «Аматори», «Тато, мама, я», та  «Ромео і Джульєтта».

Змагання тішили динамікою та напругою. Боротьба точилась запекло та гостро, розриви між учасниками на фініші ледве фіксував фотофініш 🙂

Перегони на SUP-ах вийшли не менш жаркими, хоча не всім учасникам вдалося вийти сухими з води. Надалі змагання на SUP-ах  будуть традиційними,тому традиційна назва заходу зазнала певних змін і більше відповідатиме своєму літературному попереднику: «Троє в каное, не рахуючи SUP-ера».

У змаганнях категорії «SUP» взяли участь 12 учасників :

Учасники змагання в категорії “SUP” 
Антоненко Анна
Дідик Ігор
Гаталяк Сергій
Добощук  Юрій
Якушев Юрій
Михайлишин Віталій
 Дундій Ігор
Чорній Іван
 Слободян Андрій
 Ломака Олексій
Незбрицький Георгій
 Ілясевич Ярослав

 

Фіналісти змагань “Троє в каное” категорії “SUP”
Прізвище, ім’я Місце
Ілясевич Ярослав 1
Ломака Олексій 2
Гаталяк Сергій 3
Слободян Андрій 4

Розташування команд в категорії «Бувалі» під час перегонів на каное:

Категорія “Бувалі”
Команда Прізвище, ім’я Місце
Ух Кузенко Віталій
Хома Вячеслав 1
Сарабун Павло
Ластівка Юзюк Владислав
Стеценко Володя 2
Кацюк Іван
КВС Ілясевич Ярослав
Ломака Олексій 3
Корінний Владислав
Чемпіони Худик Михайло 4
Іванина Ігор
Юзюк Ігор
TURE Горон Володимир
Чистий Владислав 5
Незбирицький Георгій
Сусаніни Слободян Андрій 6
Мартинов Олександр
Кравець Олег
Ninja Чорній Іван
Романюк Любомир 7
Добощук Юрій

В перегонах приймали участь  як дорослі, так і зовсім молоді спортсмени (наймолодшому учаснику в категорії «Тато, мама, я»,  Незбрицькому Остапу, виповнилось 2 роки).

Категорія “Тато, мама, я”
Команда Місце
Незбирицькі 2
Ілясевичі 1
Юзюк 3

«Аматори» гребли жваво та показали серйозні результати.

Категорія “Аматори”

Команда Прізвище, ім’я Місце
Сусаніни Кравець Олег
Слободян Андрій 1
Мартинов Олександр
Кукумбери Дідик Ігор
Гаталян Сергій 2
Гаталян Настя
Білі Акули Якушев Юрій
Михайлишин Віктор 3
Гнідий Роман

Фіналісти категорії «Ромео і Джульєтта»:

Категорія “Ромео і Джульєтта”

Команда Прізвище, ім’я Місце
Бегемот і рись Ломака Олексій, Вергун Олександра 1
Олені Корінний Владислав, Незбрицька Мирослава 2
Сам-у-рай Романюк Любомир, Волкова Анастасія 3

Насичений і активний день традиційно закінчився вітанням і нагородженням переможців організаторами а заодно і спонсорами змагань: командою TURE TEAM та Федерацією Кануполо України.

Сподіваємося, що змагання принесли позитивні емоції всім учасникам  та надихнули на нові спортивні досягнення!

Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до активного відпочинку та активного способу життя.
Інформацію про наступні спортивно-змаганьні заходи від TURE TEAM можна знайти на нашому сайті: www.ture.ua

А з початку літа на Тернопільському ставі діє постійна тренувальна школа #SupKayakClub Ternopil. Запрошуємо усіх бажаючих приєднуватись до тренувань!

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

<< Вер 2017 >>
ПВСЧПСН
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

ТРЕНУВАННЯ TURE TEAM