Яскраві враження Ростика Козака про змагання “Water4all”

14-16 жовтня в с. Мигія, Миколаївської обл. відбувся 10-ий, ювілейний Water4all X. Це чи не один із заходів, які проводяться на високому рівні та в дружній атмосфері, тому схожий швидше на фест, аніж на змагання.

Цього року честь представляти Ture Komanda на святі білої води і граніту випала:  Володимир Горон, Марко Горон, Ростик Козак, Богдан Гнидюк, Руслан Гнидюк, Роман Хомич та Igorko Puh.

Ми вирішили їхати на місце змагань завчасно і розкататись на порозі Інтеграл і Млинний. Як тільки “сіли” на воду мені здалось, що певні анатомічні ділянки деяких каякерів здатні перекусити лом, але це моє суб’єктивне враження 🙂 Було весело і дуже повчально. Відпрацювали рятувальні роботи і розбили табір навпроти місця старту змагань. 

Наступного дня була перша дисципліна – каяк крос. Це така весела лотерейка, де всі стартують в так званих “хітах” по 4-и каякери або SUPери. Дисципліна дуже фанова і видовищна, з масою сюрпризів і позитивних емоцій. Цього року організатори поділили всіх учасників на три категорії: “Аматори”, “Майстри” і “Експерти”. Особливо запам’ятався фінал категорії “Майстри”, де Любко Гора проявив характер і виборов 1-е місце.

В неділю змагались в слаломі, кожен мав дві спроби, краща з них йшла в індивідуальний залік. Далі нас чекав пізнавальний і розвиваючий майстер-клас від Alexey Dudkov з фрістайлу, за що йому окрема вдячність! Нас попередили, що буде “паті” і слід підготуватись, адже це вже 10-й Water4all.  Тішили учасників цікавим авторським конкурсом – показували відео наших заходів.

Третій день змагань запам’ятався видовищним масстартом вище порогу Млинний. Мені пощастило вирватись зі стартової “м’ясорубки” і навіть обігнати Леша Сиденко. Практично всю гонку Льоша сидів в мене на хвості. Гребу і думаю, що дійсно добре їхати в одному заїзді з Сіденком і не бачити його зі спини :)) Проте чемпіонський досвід всетаки привів Льошу до фінішу першим. Я був другим.

 

Окремої уваги заслуговує етап, який виник спонтанно, але виявився дуже авантюрним – це гонка на каяку двійці. Не менш цікавим було видовище, коли Leshchuk Oleksandr і Лєна Циганок після оверкіля пробували зробити ескімос, кожен з іншого боку. Це було вартим уваги 🙂

Наша команда привезла додому 4 нагороди:
– Марко Горон і Руслан Гнидюк – були першими серед дітей. Доречі, попри свій юний вік досягнули справді високих результатів: Молодці хлопці!

– Іванина Ігор – 2-е місце в категорії “Аматори”. Я зайняв 3-є місце в категорії “Майстри”.
Організатори потішили нас цінними призами, за що їм дуже дякуємо! А також спасибі Антон Федоренко, інтернет-магазину lodo4ki.com, бренду #Ordana, #redriver та всім хто долучився. Було круто, так тримати!!!

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

<< Лют 2018 >>
ПВСЧПСН
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

ТРЕНУВАННЯ TURE TEAM