Вітаю читачів блогу аляскинського маламута Джамбо, а, може, і слухачів (якщо читати ви ще не вмієте, однак не проти послухати цікаву історію). Ну, як Джамбо під дверима дитячої =).

Ви, мабуть, подумаєте, що у нас проблеми з хронологією: чому привітання й візитка з‘явились після історії? А все тому, що не словом — а ділом =). Хотілось, щоб Джамбо зустрічали за його пригодами, а тоді вже родовідними й біографічними даними.

Отже, народився Джамбо у Дніпропетровську 30 жовтня 2012 р.  (Скорпіон за знаком зодіаку і маламут за паспортом =) на Васильєвому острові. А потім, майже через 2 місяці, приїхав додому ­— в Тернопіль, затишне місто на заході України. Ми (тато, мама, три сини і лапочка-дочка) чекали на нього з нетерпінням, а тепер вже і не пам‘ятаємо, як жили до того, як з‘явився він.

 

DSC_0481

 

Джамбо з нами пощастило, адже сім‘я у нас туристична, весела. А чи може бути щось краще для аляскинського маламута, ніж щоденні пробіжки довкола озера (чи по озеру взимку =), часті походи в гори, сплави річками й ночівля під відкритим небом? Питання, звісно, риторичне, однак дамо можливість відповісти на нього самому Джамбо у кожній новій розповіді про кожне нове досягнення чи пригоду.

Будемо вдячні, якщо і у вас з‘явиться бажання поділитись особистим досвідом виховання чотириногих і хвостатих друзів з нами (хоча Джамбо, напевне, заперечив би і сказав, що це ВІН змушений виховувати господарів; а це справа клопітка  і часто невдячна» =).