Ось уже шостий рік Команда TURE організовує опівнічний трейл протяжністю приблизно 60 км найвищим хребтом Українських Карпат — Чорногорою. Осіння версія марафону 2018-го року відбулась 19 — 21 жовтня.

Нам надзвичайно приємно що з кожним разом кількість учасників збільшується і дедалі більше людей зважується на “подвиг”.

Не підвела і погода, тепла осінь радо зустріла учасників відкривши мальовничу красу Чорногори.

Дуже пишаємось учасниками марафону та їх результатами, адже майже всі незважаючи на втому побували на двохтисячниках та дістались фінішу.

 Учасники НіЧМ / осінь 2018 загалом чоловіки жінки
стартували 153 119 34
фінішували 136 106 30
були на усіх 2-тисячниках 104 81 23

Результати Нічного Чорногірського Марафону. Осінь 2018
категорія ЖІНКИ

Учасник Старт Фініш Всі двохтисячники Час на дистанції Місце серед жінок Місце у загальному рейтингу
Боднар Дарія Віталіївна 00:11 09:51 1 09:40:00 1 7
Юрасова Юлія Сергіївна 00:11 11:52 1 11:41:00 2 19
Максимова Оксана Валеріївна 00:11 12:28 1 12:17:00 3 26
Крогод Олена Миколаївна 00:11 13:30 1 13:19:00 4 34
Цирень Анна Володимирівна 00:11 13:38 1 13:27:00 5 35
Мельник Поліна Викторовна 00:11 14:52 1 14:41:00 6 42
Сахацька Анастасія Олексіївна 00:11 14:52 1 14:41:00 7 43
Кравець Ольга Андріївна 00:11 14:52 1 14:41:00 8 44
Васанова Ольга Олександрівна 00:11 15:21 1 15:10:00 9 47
Биндас Зоряна Юріївна 00:11 15:29 1 15:18:00 10 49
Лампека Юлія Руславнівна 00:11 16:04 1 15:53:00 11 55
Рілець Олена Миколаївна 00:11 16:04 1 15:53:00 12 56
Півторак Марія Михайлівна 00:11 16:47 1 16:36:00 13 68
Бунт Катерина Василівна 00:11 16:47 1 16:36:00 14 69
Петрочко Марія Петрівна 00:11 16:47 1 16:36:00 15 70
Сівакова Валерія Юріївна 00:11 18:41 1 18:30:00 16 83
Тесленко Анна Василівна 00:11 18:41 1 18:30:00 17 84
Жеребецька Юлія Богданівна 00:11 18:56 1 18:45:00 18 86
Сімків Анна Юр’ївна 00:11 20:35 1 20:24:00 19 91
Стахів Христина Ярославівна 00:11 20:41 1 20:30:00 20 94
Гламазда Марина Владимировна 00:11 20:58 1 20:47:00 21 97
Мальцева Анна Олександрівна 00:11 21:55 1 21:44:00 22 99
Гаврищук Дарина Сергіївна 00:11 21:55 1 21:44:00 23 100
Сєрая Євгенія Леонідівна 00:11 14:46 14:35:00 24 112
Верещагіна Оля 00:11 15:51 15:40:00 25 116
Левицька Юлія Олегівна 00:11 19:09 18:58:00 26 119
Кармолітова Анастасія Вікторівна 00:11 19:11 19:00:00 27 122
Телешова Юлія Володимирівна 00:11 19:45 19:34:00 28 129
Гавай Ганна Володимирівна 00:11 20:29 20:18:00 29 132
Андрєєва Олена Василівна 00:11 22:29 22:18:00 30 134
Лосєва Тетяна 00:11 не фініш.
Абрамовська Наталія Сергіївна 00:11 не фініш.
Цурік Юліана Юріївна 00:11 не фініш.
Уварова Анна Евгенівна 00:11 не фініш.

Наймолодшим учасником цьогорічного нічного трейлу був 16-річний Лядик Остап. Найстарший марафонець восени 2018-го — Баб’юк Василь.

Результати Нічного Чорногірського Марафону. Осінь 2018
категорія ЧОЛОВІКИ

Учасник Старт Фініш Всі двохтисячники Час на дистанції Місце серед чоловіків Місце в загальному заліку
Сапіга Сергій Ярославович
00:11 07:56 1 07:45:00 1 1
Півень Андрій Ігорович
00:11 08:11 1 08:00:00 2 2
Крицкалюк Володимир 00:11 09:10 1 08:59:00 3 3
Головачек Юрій Іванович 00:11 09:12 1 09:01:00 4 4
Бідюк Віталій Анатолійович 00:11 09:33 1 09:22:00 5 5
Копак Ростислав Борисович 00:11 09:33 1 09:22:00 6 6
Баранник Віктор Борисович 00:11 10:17 1 10:06:00 7 8
Козак Ростислав Васильович 00:11 10:36 1 10:25:00 8 9
Туренко Ярослав Олександрович 00:11 10:43 1 10:32:00 9 10
Вергун Артем 00:11 10:49 1 10:38:00 10 11
Кабан Микола Богданович 00:11 11:06 1 10:55:00 11 12
Кучма Артем Дмитрович 00:11 11:10 1 10:59:00 12 13
Середній Василь 00:11 11:19 1 11:08:00 13 14
Проказа Ігор Степанович 00:11 11:31 1 11:20:00 14 15
Слюсаренко Анатолій Сергійович 00:11 11:34 1 11:23:00 15 16
П’ятаков Олександр Олександрович 00:11 11:34 1 11:23:00 16 17
Іванченко Гліб Юрійович 00:11 11:44 1 11:33:00 17 18
Гуляєв Дмитро Юрійович 00:11 12:01 1 11:50:00 18 20
Бандак Дмитро Дмитрович 00:11 12:19 1 12:08:00 19 21
Вальчук Андрій Васильович 00:11 12:19 1 12:08:00 20 22
Бусько Назар Борисович 00:11 12:24 1 12:13:00 21 23
Бендас Олександр Миколайович 00:11 12:28 1 12:17:00 22 24
Карук Ігор Васильович 00:11 12:28 1 12:17:00 23 25
Лещинський Євген Ярославович 00:11 12:32 1 12:21:00 24 27
Галіцький Олександр Михайлович 00:11 12:32 1 12:21:00 25 28
Чуб Олександр Сергійович 00:11 12:59 1 12:48:00 26 29
Синявський Іван Іванович 00:11 13:06 1 12:55:00 27 30
Хомякевич Максим Йосипович 00:11 13:17 1 13:06:00 28 31
Владика Андрій Вікторович 00:11 13:23 1 13:12:00 29 32
Христенко Микола Миколайович 00:11 13:24 1 13:13:00 30 33
Куц В’ячеслав Володимирович 00:11 13:42 1 13:31:00 31 36
Арендарчик Андрій Петрович 00:11 13:53 1 13:42:00 32 37
Захаров Михайло Володимирович 00:11 14:09 1 13:58:00 33 38
Бандрівський Андрій Миронович 00:11 14:34 1 14:23:00 34 39
Кисилиця Іван Михайлович 00:11 14:43 1 14:32:00 35 40
Ольшанський Владислав Юрійович 00:11 14:51 1 14:40:00 36 41
Мамчук Ярослав Миколайович 00:11 14:56 1 14:45:00 37 45
Петрик Тарас Романович 00:11 14:58 1 14:47:00 38 46
Лесів Семен Володимирович 00:11 15:21 1 15:10:00 39 48
Логвин Валерій Олександрович 00:11 15:29 1 15:18:00 40 50
Луцкевич Никита Олегович 00:11 15:50 1 15:39:00 41 51
Притика Андрій 00:11 15:50 1 15:39:00 42 52
Сучалкін Вадим Анатолійович 00:11 15:51 1 15:40:00 43 53
Панчишин Остап Володимирович 00:11 15:51 1 15:40:00 44 54
Рудик Микола Григорійович 00:11 16:04 1 15:53:00 45 57
Козачук Роман 00:11 16:15 1 16:04:00 46 58
Гаталяк Сергій Володимирович 00:11 16:15 1 16:04:00 47 59
Богуцький Олег Володимирович 00:11 16:16 1 16:05:00 48 60
Стецко Роман Михайлович 00:11 16:16 1 16:05:00 49 61
Кіскіс Роландас 00:11 16:18 1 16:07:00 50 62
Пакош Олег Іванович 00:11 16:35 1 16:24:00 51 63
Пунда Ігор Ярославович 00:11 16:36 1 16:25:00 52 64
Якубишин Орест Романович 00:11 16:38 1 16:27:00 53 65
Сушко Андрій Романович 00:11 16:45 1 16:34:00 54 66
Ольхов Адам Васильович 00:11 16:47 1 16:36:00 55 67
Мазур Олександр 00:11 16:51 1 16:40:00 56 71
Луцик Олег 00:11 16:51 1 16:40:00 57 72
Костишин Данило Миколайович 00:11 17:11 1 17:00:00 58 73
Дмитришин Ярослав Ігорович 00:11 17:11 1 17:00:00 59 74
Улан Станіслав Миколайович 00:11 17:16 1 17:05:00 60 75
Ярошенко Алексей Сергеевич 00:11 17:24 1 17:13:00 61 76
Куць Андрій Іванович 00:11 17:24 1 17:13:00 62 77
Чабан Олег Володимирович 00:11 17:33 1 17:22:00 63 78
Лядик Остап Олегович 00:11 18:23 1 18:12:00 64 79
Тищенко Сергій Миколайович 00:11 18:24 1 18:13:00 65 80
Кобзарєв Олексій Миколайович 00:11 18:28 1 18:17:00 66 81
Бусько Орест Борисович 00:11 18:28 1 18:17:00 67 82
Жеребецький Юрій Євгенович 00:11 18:56 1 18:45:00 68 85
Онишко Назарій Богданович 00:11 18:56 1 18:45:00 69 87
Вороняк Руслан Романович 00:11 19:01 1 18:50:00 70 88
Одарченко Олександр Сергійович 00:11 19:01 1 18:50:00 71 89
Сімків Олексій Богданович 00:11 20:35 1 20:24:00 72 90
Баб’юк Василь Мартинович 00:11 20:39 1 20:28:00 73 92
Стахів Ярослав Ярославович 00:11 20:39 1 20:28:00 74 93
Гриневич Руслан Михайлович 00:11 20:41 1 20:30:00 75 95
Лотоцький Олег Ярославович 00:11 20:42 1 20:31:00 76 96
Кузбіт Ярослав Миронович 00:11 21:37 1 21:26:00 77 98
Рибіцький Олексій 00:11 22:00 1 21:49:00 78 101
Соломенко Ігор 00:11 22:14 1 22:03:00 79 102
Негадайлов Максим Анатолійович 00:11 22:29 1 22:18:00 80 103
Сумарюк Анатолій Денисович 00:11 22:29 1 22:18:00 81 104
Дудник Ілля Андрійович 00:11 11:42 11:31:00 82 105
Балась Максим Сергійович 00:11 11:42 11:31:00 83 106
Колечків Роман Орестович 00:11 11:48 11:37:00 84 107
Кос Мар’ян Григорович 00:11 12:04 11:53:00 85 108
Кравцов Михайло Васильович 00:11 13:47 13:36:00 86 109
Тимків Тарас Миронович 00:11 13:47 13:36:00 87 110
Дубовий Василь Ігорович 00:11 14:46 14:35:00 88 111
Гемба Ігор (Гагарін) 00:11 14:46 14:35:00 89 113
Чистий Владислав Ігорович 00:11 14:58 14:47:00 90 114
Одноволик Максим Олексійович 00:11 15:34 15:23:00 91 115
Герасименко Олександр 00:11 16:19 16:08:00 92 117
Кошла Олег Володимирович 00:11 18:03 17:52:00 93 118
Салогуб Олександр Юрійович 00:11 19:09 18:58:00 94 120
Панченко Богдан Андрійович 00:11 19:09 18:58:00 95 121
Кармолітов Олексій Валентинович 00:11 19:11 19:00:00 96 123
Запорожець Дмитро Юрьевич 00:11 19:11 19:00:00 97 124
Яремчук Іван Васильович 00:11 19:17 19:06:00 98 125
Куценко Володимир Олександрович 00:11 19:30 19:19:00 99 126
Орлов Артем Олександрович 00:11 19:36 19:25:00 100 127
Куценко Сергей Александрович 00:11 19:37 19:26:00 101 128
Ковальчук Дмитрий Сергеевич 00:11 19:45 19:34:00 102 130
Левицький Володимир Володимирович 00:11 19:45 19:34:00 103 131
Данилюк Олег Михайлович 00:11 20:29 20:18:00 104 133
Шемет Роман 00:11 00:45 24:34:00 105 135
Козак Андрій Степанович 00:11 00:45 24:34:00 106 136
Саврук Сергій Сергійович 00:11 не фініш.
Климко Андрій Богданович 00:11 не фініш.
Бунь Ярослав Іванович 00:11 не фініш.
Бабець Андрій Васильович 00:11 не фініш.
Гапанович Владислав Володимирович 00:11 не фініш.
Ніязієв Даніель 00:11 не фініш.
Урсул Зіновій Михайлович 00:11 не фініш.
Огоновський Андрій Романович 00:11 не фініш.
Біленчук Михайло 00:11 не фініш.
Возний Микола Миронович 00:11 не фініш.
Капітула Сергій Володимирович 00:11 не фініш.
Дорошенко Богдан Валентинович 00:11 не фініш.
Андрєєв Сергій Ігорович 00:11 не фініш.

Із детальним протоколом змагань можна ознайомитись ось тут:
Результати НіЧМ 19-21.10.2018


Команда TURE висловлює вдячність

СПОНСОРАМ за підтримку та цінні призи Нічного Чорногірського Марафону. Осінь 2018

ВОЛОНТЕРАМ за енергію і невтомність; а здобутий (споглядально-спортивний) досвід ви зможете на практиці застосувати під час наступних наших змагань 😉