РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ КАЯКЕРІВ
НА ЧОРНОМУ ЧЕРЕМОШІ
“ТОЙ, ЩО ГРЕБЛЮ РВЕ”

РЕЗУЛЬТАТИ ЕТАПУ “РЯТУВАЛЬНІ РОБОТИ”

ПІ Штраф, весло Штраф,
човен
Штраф, рят. кінець Час на трасі Загальний час Місце
Семенов Юрій 0 0 0 00:00:58:40 58,4 1
Ілясевич Ярослав 0 0 0 00:01:20:00 80 2
Хомич Роман 20 0 0 00:01:02:30 82,3 3
Сидоров Ярослав 0 0 0 00:01:27:40 87,4 4
Митюк Олександр 0 0 0 00:01:30:15 90,15 5
Безуглий Андрій 0 0 0 00:01:33:00 93 6
Горон Володимир 0 0 0 00:01:47:08 107,08 7
Романюк Илья 0 0 0 00:01:55:00 115 8
Незбрицький Георгій 0 0 0 00:02:03:30 123,3 9
Козак Ростислав 0 0 0 00:02:05:92 125,92 10
Владимир Олег 0 0 50 00:01:23:69 133,69 11
Дмитренко Володимир 0 50 0 00:01:54:70 164,7 12
Бідюк Віталій 0 50 0 00:01:56:00 166 13
Потіха Віктор 0 50 0 00:01:57:00 167 14
Козій Максим 0 50 0 00:01:57:80 167,8 15
Федоренко Антон 0 0 50 00:02:04:40 174,4 16
Садовий Тарас 20 50 0 00:01:44:62 174,62 17
Лазаренко Андрій 0 0 50 00:02:07:05 177,05 18
Романова Дарія 0 0 50 00:02:28:50 198,5 19
Дергач Анна 0 0 50 00:02:34:50 204,5 20
Пряхін Олександр 0 0 50 00:02:57:30 227,3 21
Рибаков Олександр 0 0 50 00:02:59:00 229 22
Макій Ольга 0 50 50 00:02:24:20 244,2 23
Садовий Петро 0 50 0 00:3:30:00 260 24
Кобилянський Антон 20 50 50 00:02:30:50 270,5 25
Бунт Катерина 0 50 50 00:03:27:10 307,1 26
Вакуленко Ростислав 20 50 дискваліфікація – захід за контрольну лінію 27
Дворник Владимир дискваліфікація – захід за контрольну лінію 28

РЕЗУЛЬТАТИ ЕТАПУ “КАЯК КРОС”

ПІ буй 1 буй 2 буй 3 ескімос відносний час на трасі, с відносний загальний час, с місце
Рибаков Олександр 0 0 0 0 0 0 1
Незбрицький Георгій 0 0 0 0 5 5 2
Ілясевич Ярослав 0 0 0 0 10 10 3
Семенов Юрій 0 0 0 0 44 44 4
Лазаренко Андрій 0 0 0 0 50 50 5
Федоренко Антон 0 0 0 0 54 54 6
Горон Володимир 0 0 0 0 67 67 7
Романова Дарія 0 0 0 0 69 69 8
Романюк Илья 0 0 0 0 72 72 9
Митюк Олександр 0 0 0 0 74 74 10
Козій Максим 0 0 0 0 81 81 11
Пряхін Олександр 0 0 0 0 103 103 12
Владимир Олег 50 0 0 0 68 118 13
Дмитренко Володимир 0 0 0 0 120 120 14
Садовий Петро 0 0 0 0 141 141 15
Дергач Анна 0 0 0 0 142 142 16
Сидоров Ярослав 50 0 0 0 111 161 17
Козак Ростислав 0 0 0 0 162 162 18
Безуглий Андрій 0 0 0 0 210 210 19
Дворник Владимир 0 0 0 0 239 239 20
Хомич Роман 0 0 0 0 244 244 21
Вакуленко Ростислав 0 50 50 0 303 403 22
Кобилянський Антон 50 50 0 50 264 414 23
Садовий Тарас 0 0 0 50 423 473 24
Потіха Віктор 0 0 0 0 475 475 25
Бідюк Віталій 50 50 50 50 333 533 26
Макій Ольга 0 0 0 50 716 766 27
Бунт Катерина 50 50 50 0 1078 1228 28

РЕЗУЛЬТАТИ ЕТАПУ “СЛАЛОМ”

ПІ спроба час на дистанції, сек штраф результат МІСЦЕ
Ілясевич Ярослав 1 166,3 0 166,3 1
Горон Володимир 2 170,4 5 175,4 2
Рибаков Олександр 2 166,3 10 176,3 3
Федоренко Антон 2 180 0 180 4
Романюк Илья 1 183,7 5 188,7 5
Лазаренко Андрій 1 186,1 15 201,1 6
Митюк Олександр 1 191,3 10 201,3 7
Козій Максим 1 185,7 20 205,7 8
Незбрицький Георгій 1 187,4 20 207,4 9
Дмитренко Володимир 2 196,5 15 211,5 10
Дергач Анна 2 203,1 10 213,1 11
Семенов Юрій 2 217,9 0 217,9 12
Романова Дарія 1 188,2 30 218,2 13
Козак Ростислав 1 188,1 35 223,1 14
Сидоров Ярослав 1 208,9 15 223,9 15
Безуглий Андрій 1 222,7 15 237,7 16
Пряхін Олександр 1 226,4 30 256,4 17
Дворник Володимир 2 250,4 25 275,4 18
Владимир Олег 2 193,2 110 303,2 19
Потіха Віктор 1 223,66 165 388,66 20
Хомич Роман 1 212,8 190 402,8 21
Вакуленко Ростислав 2 177,4 345 522,4 22
Макій Ольга 2 220,8 315 535,8 23
Бунт Катерина 2 170 390 560 24
Бідюк Віталій 1 256,1 325 581,1 25
Кобилянський Антон 1 180,31 580 760,31 26

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

ПІ Рятувальні роботи Каяк крос Слалом Сума місць “Каяк-крос + Слалом” Місце
Ілясевич Ярослав 2 3 1 4 1
Рибаков Олександр 22 1 3 4 2
Горон Володимир 7 7 2 9 3
Федоренко Антон 16 6 4 10 4
Незбрицький Георгій 9 2 9 11 5
Лазаренко Андрій 18 5 6 11 6
Романюк Илья 8 9 5 14 7
Семенов Юрій 1 4 12 16 8
Митюк Олександр 5 10 7 17 9
Козій Максим 15 11 8 19 10
Романова Дарія 19 8 13 21 11
Дмитренко Володимир 12 14 10 24 12
Дергач Анна 20 16 11 27 13
Пряхін Олександр 21 12 17 29 14
Сидоров Ярослав 4 17 15 32 15
Козак Ростислав 10 18 14 32 16
Владимир Олег 11 13 19 32 17
Безуглий Андрій 6 19 16 35 18
Дворник Володимир 28 20 18 38 19
Хомич Роман 3 21 21 42 20
Вакуленко Ростислав 27 22 22 44 21
Потіха Віктор 14 25 20 45 22
Кобилянський Антон 25 23 26 49 23
Макій Ольга 23 27 23 50 24
Бідюк Віталій 13 26 25 51 25
Бунт Катерина 26 28 24 52 26
Садовий Петро 24 15 27
Садовий Тарас 17 24 28

DSC_0657